Rexona Motions Sense Deodorantları

rexona-deodorant

Merhaba! Rexona’nın Motion Sense serisindeki deodorantları sevmeyenimiz kaldı mı? Hayır yani kaldığına inanmak istemiyorum da. 🙂 Resimden de anlaşıldığı üzere birşeyi seversem vazgeçemiyorum. Önce Cotton Dry’ı aldım. Sevince Linen Dry’ı, vazgeçemeyince Shower Fresh’i aldım. Bundan sonra hangisini alırım bilmiyorum ama serinin tüm deodorantlarını tek tek deneyeceğim gibi görünüyor.

rexona-motionsense-deodorant

Hepsinin ferah bir kokusu olduğu ve deodorantları genelde temiz vücudumda kullanmayı sevdiğim için duştan sonra kullanmayı tercih ediyorum. 48 Saat Etkili vaadi olan Rexona Mation serisindeki deodorantlar; 48 saat etkili olmasa da, gün boyu kokusunu hissedebiliyorum ve gün boyu terlememi önlüyor. Tek sevmediğim yanları; pudralı yapılarından dolayı bazen sıkarken koltuk altımda fazlaca pudra bırakmaları. Beni bu görüntü rahatsız ettiği için üzerine birde pudrasız deodorant sıkmak zorunda kalıyor olmam.

rexona-shower-fresh-deodorant

150 ml’lik boyutları var ve piyasadaki birçok deodorantlara kıyasla, ter oluşumunu önleme konusunda oldukça başarılılar. Kokuları da çok güzel. Yalnız son olarak birşey daha söylemeden yazımı sonlandırmak istemedim. Aralarında en sevdiğim Shower Fresh♥ oldu. Fiyatları 12,50 TL.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın