Revolution Pro Full Cover Camouflage Kapatıcı

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün sizlere yaklaşık 6 ay kadar önce aldığım fakat yorumlama sırası ancak gelebilen bir kapatıcıdan bahsedeceğim. Zaten başlıktan anlamışsınızdır. Bahsedeceğim ürün; Revolution Pro Full Cover Camouflage Kapatıcı.

revolution-pro-kapaticiRevolution-Pro-Full-Cover-Camouflage-Kapatici

Kapatıcı küçük bir tüpte bulunuyor. Üzerinde uygulamak için herhangi bir aplikatörü yok. İstediğimiz miktarı göz çevremize uygulayıp, sünger yada fırça yardımı ile uyguluyoruz. Bu kapatıcının birçok farklı çeşiti var. Bende mağazada kendi rengimi bulabilmek için bayağı uğraştım ama nokta atışı yaptım. “C8” rengi benim rengim!

Revolution-Pro-Full-Cover-Camouflage-concealer

Elimin üzerine uyguladığım kadar minicik bir miktar göz çevrem için yeterli oluyor. Yani ürün sürdükçe (daha doğrusu uyguladıkça) çoğalıyor diyebiliriz.

  • Islak bir yapısı var ve göz çevresini kurutmuyor.
  • Kapatıcılığı çok yüksek. Özellikle benim gibi göz çevrenizde renk eşitsizliği çoksa sizin için biçilmiş kaftan olacaktır.
  • Göz çizgilerine dolma yapıyor. Bu sebepten sabitlemek şart! Sabitleyince de haliyle o ıslaklık kalmıyor ve matlaşıyor. Zaten ben şimdiye kadar çizgilere birikme yapmayan kapatıcı da görmedim.
  • Yalnız yoğun bir kapatıcı olduğu için ben göz altlarımda kullanmayı sevmiyorum bu kapatıcıyı. Sonrasında ne kadar sabitlesem de çizgiler belli oluyor ve o görüntüyü sevmiyorum. Bu sebepten sadece göz kapaklarımda kullanıyorum.
  • Artı ve eksileriyle yorumlarım bu şekilde. Gerisi sizde. 🙂

revolution-kapatici

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

2 comments

  1. Merhaba, nerden aldınız bu ürünü?

Bir cevap yazın