Revigen Dökülmelere Karşı Canlandırıcı Şampuan – For Women

revigen-shampoo

Merhaba hatunlarım. Geçtiğimiz ay Revigen markası, bana denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için özel olarak kadınlar için üretilmiş olan dökülmelere karşı, canlandırıcı bu şampuanı gönderdi. Şampuanı düzenli olarak kullandım ve bugün yorumlarımı sizlerle paylaşacağım.

revigen-sac-dokulmelerine-karsi-sampuan

Şampuan 300 ml’lik, beyaz plastik tüp şeklinde bir ambalaja sahip. Tasarımı da oldukça şık.

revigen-

Boyalı saçlar için de uygun olan bu şampuan aynı zamanda güneş koruma faktörü de içeriyor.
* Saç kırıklarını gidermek,
* Yağ ve kepek oluşumunu azaltmak,
* Saç köklerini güçlendirerek saç dökülme oranını azaltmak ürünün vaatleri arasında.

revigensampuan

İçerik hakkında bilgim yok maalesef. Fakat içerik bilgisi olanlar ve içerik takıntısı olanlar için de şampuan içerik listesini de fotoğrafladım.
Revigen dökülmelere karşı canlandırıcı şampuan; yoğun bir yapıya sahip. Aynı zamanda mis gibi hindistan cevizi kokuyor. Hindistan cevizinin kokusuna ayrıca bir zaafım olduğu için kokusuna bayıldım…

revigensampuan1revigenshampoo

Benim saçlarım uzun, ince, sürekli karışan ve gün aşırı yağlanan bir yapıya sahip. Bu şampuanın az bir miktarı tüm saçımı kolaylıkla temizliyor. Saçlarımı yumuşacık yapıyor. Benim için saçlarımı sertleştirmemesi en güzel özelliklerinden biri.

revigenrevigen-sampuan

”Duş sonrası ek bir ürüne ihtiyacım olmadan saçlarımı tarıyorum.” demek isterdim maalesef ama saç yapım bu duruma elverişli değil. Şampuanla alakalı bir durum değil yani. Onun dışında saçlarıma parlak bir görünüm veriyor. Saçlarımı nemlendirmesi de oldukça başarılı. Dökülme oranım normal seviyede olduğu için bununla ilgili bir yorum yapamayacağım maalesef. Ama şampuandan genel olarak memnun kaldım. Revigen ailesine teşekkür ediyorum.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın