Restorex Hızlı Uzama Etkili Şampuan

restorex-şampuan

Merhaba! Bugün sizlere uzun süredir yani yaklaşık iki ay gibi bir süre zarfında kullanıp deneyimlediğim Restorex Şampuan’dan bahsedeceğim. Aslında şampuan saç dökülmesine karşı etkili olduğu için eşimin kullanması için almıştım. Sonra şampuanın üzerinde ”Hızlı uzama etkili” ibaresini de görünce zaten ikili paket halinde satılan bu şampuanların birini ben birini eşim kullandı.

restorex-şampuan1

Şampuan 650 ml’lik bir ambalaja sahip. Restorex şampuan Phytosterol (bitkisel kaynaklı insan vücudu için çok faydalı olan bir sterol) içerdiği için saçın ve saç derisinin sağlıklı olmasını ve hızlı uzamasını sağlayacağı ürünün vaatleri arasında.

restorex-şampuan2

Şampuan sarmaşık özlü olduğu için yeşil renkte ve fazla akışkan bir yapıya sahip. Paraben içermiyor.  İkili paket halinde satılan bu şampuanları indirimli olarak 10,00 TL’ye almıştık. Saç dökülme problemi için eşim bu şampuandan memnun kaldı.  Saç dökülme oranını %30 gibi bir oranda azalttı.

restorex şampuan

Görselde 2 aylık kullanımım sonucunda saçlarımın öncesi ve sonrası halini görüyorsunuz. Sonrasında çektiğim fotoğrafı tatil dönüşü çektiğim için saçlarımın rengi biraz açıldı maalesef. Benim saçlarım normalde de çok zor uzar. Restorex şampuanı kullanımım sonucunda da yaklaşık 5-6 cm kadar uzadı. Fakat ben bu uzamayı şampuanın hem şampuanın etkisine hemde bu süre zarfında saçlarıma yaptığım bol bol doğal maskelere bağlıyorum. Saç bakım yağlarıyla destekledim. Bol su içtim, ceviz yedim. Sağlıklı beslenmeye dikkat ettim. Saçlarıma yaptığım doğal maskelerimin yazısını şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

8 comments

  1. Bende şu RESTOREX Şampuandan kullanmayı çok isterim sacım hızlı ve sağlıklı uzasın dıye

  2. Ben bu şampuanı daha bir kez kullandım saçıma iyi etki etti uzama konusuna gelince bişey diyemicem

  3. Çok bilgilendirici bir yazı olmuş sizi instagramdan, snapchat ve burdan da beğenerek takip ediyorum. başarılarınızın devamını diliyorum teşekkürler

  4. saçlarımın uzaması için denemem lazım yanlış kesim sonucu saçlarım mahvolmuştu 🙁

    1. Üzüldüm.. 🙁 Denemenizde fayda var… İyi günler ♥

Bir cevap yazın