Restorex Hızlı Uzama Etkili Saç Maskesi

restorex.

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz ay Restorex bana deneyimlemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için hızlı uzama etkili saç maskesi ile argan ve sarmaşık özü içeren saç bakım yağı göndermişti. Bende bugün 1 aydır düzenli olarak kullandığım saç maskesinin yorumlarından bahsetmek istiyorum sizlere.

restorex-saçmaskesi

Öncelikle saç tipimden bahsetmek istiyorum. Daha önce işlem gören, sürekli karışan, uzun ve ince telli saçlara sahibim. Bu yüzden sadece şampuan ve saç kremleri yeterli olmuyor. Özellikle duş sonrası saçlarımı tararken ek ürünlere ihtiyaç duyuyorum.
Restorex saç bakım maskesini şampuan ile yıkadığınız saçların tamamına uygulanması, 2 dakika bekletildikten sonra durulanması ve haftada 2-3 kez kullanılması öneriliyor. Fakat benim saçlarım gün aşırı yağlandığı için saç diplerime değirmeden kullanıyorum.

restorex-maske

Restorex saç maskesi;
* Formülündeki bitkisel vitamin ve mineralleri ile saç köklerini besleyerek sağlıkla uzayan saçları korumayı ve güçlendirmeyi,
* Yıpranan saçları onarmayı, saç köklerinin beslenmesine yardımcı olmayı,
* Saçları nemlendirmeyi ve yumuşatmayı,
* Daha güçlü ve sağlıklı görünmesine yardımcı olmayı vaat ediyor.

restorex-sacmaskesi

Saç bakım maskesinin yoğun bir yapısı var. Sarmaşık özlü ve mis gibi bir kokuya sahip. Önceleri ürünü daha iyi bir şekilde yorumlayabilmem adına saç bakım yağıyla birlikte kullanmadan tek başına denedim. Duş sonrasında herhangi bir ürüne ihtiyaç duymadan da saçlarımı tarayabilsem de saç bakım yağıyla birlikte kullanınca daha iyi bir sonuç alıyorum. Saçlarımı ağırlaştırmıyor. Saçlarımı güzel bir şekilde yumuşatıyor, nemlendiriyor ve parlatıyor. Üründen oldukça memnun kaldım. Restorex saç bakım maskesine birçok kozmetik marketlerde rastlayabileceğiniz gibi online olarak biotashop.com adresinden temin edebilirsiniz. Restorex markasına ait hızlı uzama etkili şampuanın saçlarımdaki etkisini gözlemleyebilmek için saçlarımın öncesi ve sonrasını fotoğrafladığım yazımı şurada , saç bakım yağına dair yorumlarımı ise şuraya tıklayarak bulabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın