Restorex Argan ve Sarmaşık Özlü Saç Bakım Yağı

restorex.

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz ay Restorex bana deneyimlemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için hızlı uzama etkili saç maskesi ile argan ve sarmaşık özü içeren saç bakım yağı göndermişti. Bende bugün argan yağı ve sarmaşık özü içeren saç bakım yağından bahsetmek istiyorum sizlere.

restorex-sacbakimyagi

Ürün 100 ml’lik plastik bir şişede. Pompalı bir kapağa sahip. Kullanımı oldukça pratik. Ürünü ihtiyacımız kadar olanını alıp uygulayabiliyoruz.
Öncelikle saç tipimden bahsetmek istiyorum. Daha önce işlem gören, sürekli karışan, uzun ve ince telli saçlara sahibim. Bu yüzden sadece şampuan ve saç kremleri yeterli olmuyor. Özellikle duş sonrası saçlarımı tararken ek ürünlere ihtiyaç duyuyorum.
Restorex saç bakım yağını avucunuza 1-2 damla sıkarak ıslak yada nemli saçınızın tamamına uyguluyorsunuz.  Kuru saçlarda da ekstra ışıltı vermek için kullanılabilen bu yağ durulama gerektirmiyor.

restorex

Restorex Argan ve Sarmaşık Özü İçeren Saç Yağı;
* Formülündeki bitkisel vitamin ve mineralleri ile saç köklerini besleyerek sağlıkla uzayan saçları korumayı ve güçlendirmeyi,
* Yıpranan saçları onarmayı, saç köklerinin beslenmesine yardımcı olmayı,
* Saçları nemlendirmeyi ve yumuşatmayı,
* Daha güçlü ve sağlıklı görünmesine yardımcı olmayı vaat ediyor.

restorex-arganli-sacyagi

Bu saç bakım yağı argan yağı içeriğinin yanı sıra Restorex markasının birçok ürününde de olduğu gibi sarmaşık özü içeriyor. Sarmaşık özü saçların hızlı uzamasına yardımcı olan bir içerik olduğu için de tüm ürünlerinde yer alıyor. Aynı zamanda PARABEN içermiyor.

restorex-sacyagi

Restorex saç bakım yağı oldukça yoğun bir yapıya sahip. Kokusu muhteşem. Saçlarım gün aşırı yağlanıp, kirlendiğinden saç diplerime değirmeden sadece saç boylarıma uyguluyorum ve 2 pompa tüm saçlarım için yeterli oluyor. Duş sonrası saçlarıma uyguladığımda saçlarımı rahatlıkla tarayabiliyorum. Elektriklenmeyi önlüyor. Saçlarıma parlaklık ve canlılık kazandırıyor. Düzleştirici ve maşa gibi aletlerden saçları ısıya karşı koruyor. Ayrıca saçlarımda ağırlık hissi yaratmıyor. Ben bu ürünü çok sevdim. Fiyatı da 10,00 TL civarı olması lazım. Restorex saç bakım yağına birçok kozmetik marketlerde rastlayabileceğiniz gibi online olarak biotashop.com adresinden temin edebilirsiniz.  Restorex markasına ait şampuan ve saç bakım maskesi hakkındaki yorumlarımı linklerin üzerine tıklayarak okuyabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın