Rebul Sport Gift Set / Parfüm + Deodorant

rebul-parfum

Merhaba! Kendi favori parfümlerimi anlatırım da beyefendiciğimin favori parfümlerini anlatmaz mıyım? Tabii ki anlatırım! 😉 Aslında bu parfüm setini kendisine geçtiğimiz özel günlerimizden birinde (doğum günü olabilir,yıl dönümümüz olabilir.) hediye olarak almıştım.

rebul-erkek-parfumu

Kendi parfümünü kendi seçmeyi sever fakat şimdiye kadar hangi parfümü aldıysam da severek kullandı. İşte bu parfüm de onlardan biri. Memnun kaldığı için aynı setten tekrar aldık. Aynı setin farklı kokulara sahip olan; kırmızı , petrol yeşili, gold ve beyaz olanları da mevcut fakat ben şimdiye kadar kırmızı ve mavi renklere rastladığım için ikisinin arasındaki seçimim mavi renkli Sport isimli parfümünden yana oldu. Maalesef Rebul’un kendi internet sitesi yapım aşamasında olduğu için ürünleri detaylı inceleyemedim.

rebul-sport-gift-parfum

Parfümün şişesi 100 ml’lik şık bir tasarıma sahip. Deodorant tasarımının zaten piyasadaki deodorantlardan pek bir farkı yok. İlk aldığım sette roll on da vardı fakat bu defa Rebul seti küçültmüş ve pakete bir parfüm ve deodorant koymuş. Fresh bir kokusu var. Kalıcılığı 3/4 saat kadar sürüyor. Zaten uygun fiyatlı bir ürün olduğu için çok da büyük beklentiler olmaması gerekli. Biz bu 2’li seti indirimli fiyatıyla 20,00 TL’ye satın aldık. Parfüm hakkında söyleyebileceklerim bu kadar. Satın almak isterseniz buraya ve şuraya bırakacağım internet sitelerinde bulabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın