Real Techniques Fırça Seti

Herkese merhaba. Real Techniques sınırlı sayıda fırça setlerinden iki farklı çeşitini %50 indirimle sadece 45,00 TL’ye aldığım için kendimi gayet şanslı hissediyorum.☺ Daha önce incelediğimiz Color Correcting Fırça Setini ise şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz.

realtechniques-firca-seti

Bugünkü inceleyeceğimiz Real Techniques Drape + Color Set ise; 4 fırça + makyaj süngeri + aynadan oluşuyor. Gelin ürünlere şimdi daha yakından bakalım.

realtechniques-fircasetireal-techniquesrealtechniques-fircaseti-realtechniques

Sol baştan başlayacak olursak; Çok amaçlı fırça, çok amaçlı yanak fırçası, diğer ikisi ise dudak fırçası.  Mor, pembe, turuncu tonlarının karışımı ayna yansımalı tasarımları ile çok şık ayrıca. Fırçaların kılları yumuşacık ve Real Techniques’in diğer tüm fırçaları gibi gayet kaliteli.

Çok Amaçlı Fırça : Pufidik yapısı itibariyle hem pudra fırçası, hem bronzer, hem allık fırçası olarak kullanıma gayet uygun. Ben genellikle allık yada bronzer kullanmak için yada sabitleme pudraları kullanırken tercih ediyorum.

realtechniques-pudra-fircasi

Çok Amaçlı Yanak Fırçası :  Allık ve bronzer kullanımına uygun olsa da ben genelde bu fırçayı aydınlatıcı kullanırken tercih ediyorum. Tam ideal bir higlighter fırçası diyebiliriz buna. Çok sevdim!♥

realtechniques-highlighter-fircasi

Sünger Uçlu Dudak Fırçası : Dudak çevresindeki hataları blurlaştırmak yani blulanıklaştırıp hataları düzeltmek için kullanılıyor. Ben genelde dudaklarıma çerçeve yaparken dudak kalemlerini tercih ettiğim için bu fırça pek işime yaramadı aslında.☺

realtechniques-firca

Dudak Fırçası : Yukarıda bahsettiğim gibi genelde dudaklarımı çerçevelerken dudak fırçaları tercih etmiyorum fakat bu tarz ince uçlu dudak fırçalarını bazen lipstick tarzında kremsi rujlarımı uygularken ihtiyacım olduğunda kullanabiliyorum. Yada bazen alt kirpik diplerime far sürerken kullanıyorum.

real-techniques-dudak-fircasi

Yani aslında ben bu seti alırken çok amaçlı fırçalar ve sünger için almıştım. İndirimli halleriyle bile tek tek almaya kalksam 45,00 TL gibi bir fiyata alamayacağımı düşündüğüm için iyiki almışım diyorum şimdi. İhtiyacınız varsa bulduğunuz yerde alın.☺

real-techniques-firca-seti

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın