Real Techniques Expert Face Brush / Yüz Fırçası

1

Merhaba ! Real Techniques’in fırçalarını sevmeyen yoktur herhalde. Bu seride en çok sevdiğim fırçalardan olan Expert Face Brush/Yüz Fırçasından bahsedeceğim. Yine severek kullandığım Real Techniques Blush Brush/Allık Fırçası hakkındaki yorumlarımı paylaşmıştım. Okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

2

Expert Face Brush; adından da anlaşılacağı gibi alanında uzman fırçalardan. Çok işlevli bir yüz fırçası olduğu için, sadece fondötenler için değil, pudra, allık, krem allık, higlighter için kullanılabiliyor.

5

Cilde zarar vermeyen sentetik kılları var ve oldukça sık ve yumuşak bir yapıya sahip.

4

Genelde fondötenler, ciltte daha doğal durması için makyaj  süngerleriyle uygulanıyor. Fakat ben bu fırçayla fondötenlerimi pürüzsüz ve iz bırakmadan uyguluyorum. Çoğu zaman sünger kullanma ihtiyacı duymuyorum. Transparan pudralarımı da bu fırçayla uyguluyorum. Nasıl uyguladığımı merak edenler için şuraya videomun linkini bırakıyorum.

3

Fırça şekli normal fondöten fırçaları gibi yuvarlak ve uzun değil. Elips şeklinde; kısa ve tombul. Sık kıllı bir yapıya sahip olduğu için fırçanın temizlemesi diğer fırçalara nazaran biraz zor oluyor tabi. Krem allıkllarımı, fondöten ve pudralarımı bu fırça sayesinde homojen bir şekilde uygulayabildiğim için severek kullanıyorum. Güzel uygulama yapan, kullanışlı bir yüz fırçası arayanlara kesinlikle tavsiye ediyorum.  Fiyatı 41,90 TL. Denemek isteyenler olursa; buraya tıklayarak da satın alabilirsiniz.
Keyifli Makyajlar…
Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

8 comments

  1. Real techniques fırçalarını seviyorum. Bende de mor saplı ve daha ınceleri var…

  2. Güzel günlerde kullan canım. Markanın fırçalarının hastasıyız 🙂

  3. Sunumun da güzelliği. Bu fırçaların hastasıyım…

    1. Ay bende öylee 🙂 Teşekkür ederim bu arada canım ♥

  4. Merhaba Esra Hanım sizi instagramdan da burdan da severek takip ediyorum. Verdiğiniz bilgilere çok güvendiğim için birşey alacağım zaman size danışıyorum. Sizce fondoten uygulamak için expert face mi almalıyım? Stippling brush mı?

    1. ben ikisini de beğeniyorum tatlım. eğer çok işlevli kullanmak istiyorsan expert facei öneririm. bu arada teşekkür ederim 🙂

Bir cevap yazın