Real Techniques Color Correcting Fırça Seti

Merhaba herkese. Yaklaşık 2 ay kadar önce Gratis indiriminde Real Techniques‘in Limited Edition yani Sınırlı Sayıda üretim olan Fırça ve Sünger setlerinin 90,00 TL’den 45,00 TL’ye düştüğünü görünce hemen bu setlerden iki farklı set aldım. Bugün anlatacağım set ise; Real Techniques Color Correcting Fırça Seti.

real-techniques-color-correcting-set

Setin içerisinde 4 adet kapatıcı-corrector fırçası ve 4 adet de minik süngerler bulunuyor. Aslında fırçalar ve süngerler renklerine göre corrector fırçası ve süngeri, renk düzeltme fırçası ve süngeri olarak ayrılmış olsa da tüm fırçaların yapıları aynı. Bu sebeple istediğiniz fırçayı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Şayet ben makyaj yaparken corrector paletleri kullanmadığım için tüm fırçaları kapatıcı fırçası olarak kullanıyorum.

realtechniques-color-correcting-setrealtechniques-kapatici-fircasi-

Fırçalar tombiş ve kılları yumuşacık. Ben aslında far karıştırma fırçası olarak da kullanmak istiyordum ama benim göz kapağımla kaşım arasındaki mesafe geniş olmadığı için kısacası gözlerim küçük olduğundan far fırçası olarak kullanamadım. Fakat sizin gözleriniz benimki gibi mincik mincik değilse, 3 dönümlük göz kapağına sahipseniz far fırçası olarak da kullanabilirsiniz.☺♥ Süngerler de özellikle ıslattığım zaman kocaman, pufidik pufidik oluyorlar. Ürünü fazla emmedikleri için de ayrı sevdim. Hepsi çok güzel gerçekten.

realtechniquesreal-techniques

Kapatıcı fırçası olarak harika iş görüyorlar. Ben özellikle hem fondötenlerimi, hemde kapatıcılarımı fırçalarla uygulamayı seven biri olduğum için hali hazırda 4 kapatıcı fırçam olunca benim için büyük rahatlık oldu. Çok severek kullanıyorum. Denk gelirseniz bitmeden çıkın çıkın alın.♥

realtechniques-kapatici-fircalari

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın