Real Techniques Blush Brush / Allık Fırçası

IMG_6135
Merhaba ! İngiliz makyaj artisti Samantha Champan’ın makyaj videolarını ne kadar beğeniyorsam, fırçalarını da bir o kadar beğeniyorum. Birçoğunuz zaten bu güzel fırçaya aşinasınızdır. Birde ben yorumlarımı yazmak istedim. Real Techniques’e ait en çok almak istediğim ve ilk aldığım fırça Blush Brush. Yine severek kullandığım Real Techniques Expert Face/Yüz Fırçası hakkındaki yorumlarımı paylaşmıştım. Okumak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

IMG_6135
Şimdiye kadar sürekli açılı fırça kullandım ve gayet memnundum bu güzel fırçayı kullanana kadar.  Fırçayı kullanmadan önce bu ne kadar büyük allık fırçası kesin ben bunu pudra fırçası olarak kullanırım allık sürerken palyaçoya dönerim kesin diyordum.  Fakat kesinlikle yanılmışım. Ben şimdiye kadar böyle kullanışlı allık fırçası kullanmadım. Fırçanın kıl yapısı oldukça tombul ve yumuşak. Ürünün sadece üst kısmı kirleniyor.
Fırçanın bana göre en sevdiğim yönü ise allık kullanacağınız zaman fırçayı nasıl uygularsanız uygulayın allığı yanlış yada fazla uygulama ihtimaliniz yok.  Fiyatı 45,90 TL.
Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın