Pronail Express Manikür Seti

pronail-hizlimanikur-seti

Merhaba güzel ailem. Geçtiğimiz gün denediğim Pronail markasına ait hızlı manikür setinden hemen bahsetmek istedim sizlere. Kendi kendine çok iyi bir manikür yapamayangillerden olduğum için Migros alışverişimde bu ürüne rastlayınca oldukça ilgimi çekti ve denemek istedim.

pronail-express-manikur-seti

Pronail Express manikür setinin içerisinde;

* Havlu,
* Kağıt törpü,
* Kütikül itici ve
* Manikür eldivenlerinin bulunduğu ayrı bir paket bulunuyor.

pronail-pedikur-seti

Manikürü kendiniz yapacaksanız iki elin manikürünü aynı anda yapmak zor olacağından eldivenleri birer elinize geçirerek tek tek yapmak durumundasınız. Kısa sürede yapılan bu mucizevi hızlı manikürün aşamalarından bahsedecek olursak;
* İlk olarak törpü yardımıyla tırnaklarınıza şekil veriyorsunuz.
* Ilık su ve sabun ile ellerinizi yıkıyorsunuz.
* Keratinli eldiveni giyip, tırnaklara ve ellere masaj yapıyorsunuz.
* Eldiveni giydirdiğiniz elinizi havlu ile sarıp 7 dakika bekliyorsunuz.
* Sonrasında eldivenin uçlarını portakal ağacından yapılmış tırnak yüzeyine zarar vermeyecek yapıda olan kütikül itici yardımıyla delip tırnak etlerini iterek manikür işleminizi tamamlıyorsunuz.
* Gerekli gördüğünüz takdirde et pensi yada manikür makası kullanabilirsiniz. (Ben kullanıyorum.)

pronail-migros

Sonuca gelecek olursak; ürünün bu kadar büyük bir performans göstermesi beni oldukça şaşırttı açıkçası. Ellerimi ve tırnak etlerimi yumu-yumuşacık yaptı. Bu sayede tırnak etlerimi geriye iterken hiç zorlanmadım. Kütikül itici resmen kayıp gitti tırnak diplerimde. Manikür makasımla da kolaylıkla fazlalıkları kesebildim. Eldiveni elimden ters çevirip çıkarınca içerisinde kalan fazla keratini ellerime, kollarıma ve dirseklerime sürerek masaj yaptım. Mis gibi kokusu saatlerce ellerimde kaldı. Çok memnun kaldım. Hatta öyle ki bu üründen kolisiyle alabilirim. 😀 8,90 TL’lik fiyatını sonuna kadar hak ediyor. Pronail yapmış, olmuş. Bize de tebrik etmek düşer. Yakınlarınızda uygun fiyata manikür yapan bakım salonu yoksa ve zamanınız yoksa kesinlikle denemelisiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın