Procsin Black Mask / Soyulabilir Siyah Maske

procsin-black-mask-siyah-maske

Yeni bir haftaya kocaman günaydın güzel ailem. Geçtiğimiz ay Procsin.com ‘dan denemem ve deneyimlerimi sizlerle paylaşmam için soyulabilir siyah maske kargosu aldım. Belli bir süre denedikten sonra artık yorumlarımı paylaşmak üzere bloğumun başına geçtim.

procsin-soyulabilir-siyah-maske

Cildin yenilenmesine, onarılmasına ve canlandırılmasına yardımcı olmak maskenin vaatleri arasında. Cilt soğuk su yada buz ile nemlendirildikten sonra maskenin sürülmesi, kuru ve normal ciltlerin 20 dk, yağlı cilt tipine sahip olanların ise 25 dk kadar bekletmesi öneriliyor. Maskeyi çıkardıktan sonra 1 saat kadar cildin yıkanmaması gerekiyor.

soyulabilen-siyah-maskesiyah-maske

Procsin Soyulabilir Siyah Maske; 100 ml’lik siyah ve gold renklerle tasarlanmış gayet şık, plastik tüp şeklinde bir ambalaja sahip. Kullanımı gayet pratik. Ben silikon bir fırça yardımıyla uyguluyorum.
Yoğun fakat aynı zamanda akışkan bir yapıda. Güzel bir parfüm kokusuna sahip. İçerisindeki aktif karbonlar cildin yenilenmesine yardımcı oluyor. Öncelikle belirtmem gerekirse; karma aynı zamanda hassas bir cilde sahibim. O yüzden ben bu ürünü sadece T bölgemde kullanıyorum.

siyahmaske

Ürünün siyah nokta temizleme gibi bir vaadi olmadığı gibi siyah nokta temizliği göremedim. Maskeyi çıkarırken cildimdeki minik tüyleri alıyor. Fakat herhangi bir kızarıklık yada iritasyona yol açmadı.
Onun dışında maskeyi kullandığım zaman cildimde bir pürüzsüzlük hissi bırakıyor. Ölü derileri temizleyip cildimin canlanmasını sağlıyor. Genel olarak memnun kaldım. Procsin ailesine teşekkür ediyorum. Fiyatı 25,00 TL civarı olması lazım. Gratis vb mağazalardan satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

4 comments

  1. Bende aldım yazınızdan sonra resimdeki gibi siyah değil ?

    1. Bilemiyorum tatlım bendeki siyahtı… Markayla iletişime geç istersen.

  2. Bu maskeden bende denemek istiyordum senin yorumların benim için o kadar değerli ki teşekkür ederim canım

Bir cevap yazın