Pro Voke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan – Saç Kremi – Saç Maskesi – Saç Spreyi

Herkese merhaba güzel ailem. Boooolca fotoğraflar içeren bir inceleme yazısına hazır mısınız? 🙂 Bugün Sevgili Gratis Ailesi tarafından gönderilen Pro Voke Touch Of Silver Renk Koruyucu Serisini (Şampuan – Saç Kremi – Saç Maskesi – Saç Spreyi) inceleyeceğiz.

pro-voke-touch-of-silver-mor-sampuan

Saçları sarı – platin- ombreli – röfleli olanlar muhakkak bu renk koruyucu mor şampuanları duymuştur. Mor şampaunlar sarı saçlardaki turunculaşmayı önleyen şampuanlardır. Özellikle son birkaç aydır saçlarımdaki ombredeki turuculaşmadan dolayı bende almayı düşünüyorken bu serinin gelmesi çok iyi oldu. Öyleyse vakit kaybetmeden hemen yakından bakalım ürünlere…

Pro Voke Touch Of Silver Renk Koruyucu Şampuan

Şampuan 200 ml’lik bir şişede. Ve anlayacağınız üzere mor renkte. Yapısı yoğun değil yalnız. Fotoğraflarda da göründüğü gibi oldukça akışkan yapıda. Ben fotoğrafı çekene kadar parmaklarımın üzerinden aktı gitti bile.☺Banyoda ıslak saçlarıma uygulayıp 5 dakika kadar bekleyip durulayarak kullandım.

pro-voke-touch-of-silver-morsampuanpro-voke-touch-ofsilver-mor-sampuanpro-voke-mor-sampuan

Pro Voke Touch Of Silver Renk Koruyucu Saç Kremi

Şampuanın şişesi gibi aynı şekilde 200 ml. Kapağı da akıp, dökülmelere karşı gayet kullanışlı. Özellikle seyahatlerde çantada, valizde de rahatlıkla taşınabilir. Ben saç kremlerinde yoğun yapılı saç kremlerini seviyorum. Bu saç kremi de çok yoğun olması da yoğunluğu iyi. Zaten maskesi de olduğu için daha iyi oluyor benim için.

Saçlarımı şampuanladıktan sonra saç kremini diplere değirmeden uygulayıp biraz bekletip sonrasında durulayarak kullanıyorum.

pro-voke-touch-of-silver-mor-sac-kremipro-voke-touch-of-silver-sac-kremipro-voke-touch-of-sac-kremi

Pro Voke Touch Of Silver Renk Koruyucu Saç Maskesi

Şampuan ve saç kreminden sonra kullanılan saç maskesi ise yine 200 ml ve plastik bir tüpte bulunuyor. Oldukça yoğun bir kıvamı var. Yine saç diplerime değirmeden saçlarıma uygulayıp 5 dakika kadar bekletiyorum. Ve saçlarımı yumuş yumuş yapıyor. Bu arada kokularından bahsetmedim. Bildiğiniz kuaför kokusu. Hani saç boyasıyla fön birleşir ya o şekilde. Ben o kokuyu seviyorum. Güzel güzel.:)

pro-voke-touch-of-silver-mor-sac-maskesipro-voke-touch-of-silver-sac-maskesimor-sac-maskesi

Pro Voke Touch Of Silver Renk Koruyucu Saç Spreyi

Sprey formda 150 ml’Lik bir şişede bulunan saç spreyi duş sonrası nemli saçlara uygulanıyor. Benim ince telli, sürekli karışan saçlarımı açmak için duş sonrası saç spreyleri yeterli olmuyor. Genelde yağ yada serum kullanmayı tercih ediyorum. Bu sprey de saçlarımı açmak için çok yeterli olmadı ama fena değildi yinede.

pro-voke-touch-of-silver-mor-sac-spreyiprovoke-sac-spreyiprovoke-sac-spreyi-mor

Sonuca gelecek olursak; ben bu seriyi ilk olarak instagramda paylaştığımda hem olumlu hem olumsuz oldukça çok yorum geldi. Bende ilk defa kullanacağım için acaba etkisi olmayacak mı ? diye düşündüm açıkçası. Benim saçlarımda ombre var ve özellikle saçlarımda ombrenin yapıldığı başlangıç noktalarında turunculaşma söz konusuydu. Fakat bu seriyi sadece 3 kez kullandıktan sonra gerçekten saçlarımdaki turunculaşmalar azaldı. Zaten haftada 2 kez kullanılması öneriliyor. Hatta saçım ilk boyandığı gün gibi griye dönük oldu. Daha fazla griye dönmemesi için ara verdim kullanmaya. Şimdi ara sıra ihtiyacım olduğu zamanlarda kullanıyorum. Ben çok sevdim!

Ufak bir tavsiye; kuaförler bu tarz serileri röfleli farklı renklere sahip sarılarda kullanılmasını renk değişikliklerine sebebiyet vereceği için önermiyorlar. Genelde düz renklerde tercih edilmesini öneriyorlar. Kullanacak olanların bilgisine.

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın