Primark Beauty Travel Trio Pack / 3’lü Seyahat Seti

primark ps love beauty - body spray - butter - wash (4)

Günün yazısından merhaba! Bugün sizlere Primark markasına ait Beauty serisinin cilt bakım ürünlerinden oluşan miniş seyahat boyu setinden bahsedeceğim. Primark kozmetik markasının üretim yeri Çin olup bu set bana Fransa’dan hediye geldi. Markanın maalesef Türkiye’de satışı yok.

primark ps love beauty - body spray - butter - wash

Primark Beauty seyahat seti; duş jeli, vücut spreyi ve body butter/vücut losyonundan oluşuyor. Üç üründe siyah frenk üzümü ve böğürtlen kokulu. Tam yaz aylarına yakışan meyve kokuları.

primark ps love beauty - body wash

Duş jeli 100 ml’lik bir ambalajda ve çok az miktarı tüm vücut için yeterli oluyor. Köpürmesi de gayet iyi. Fakat kalıcı değil maalesef. Duştan çıkınca kokusunu hissedemiyorum.

primark ps love beauty - body spray

Vücut spreyi; 70 ml’lik bir ambalaja sahip ve kokusu da aynı şekilde mis gibi meyve kokuyor. Anlık serinlemek istediğim zamanlarda ferahlatıcı sprey olarak kullanmayı tercih ediyorum. Kalıcılığı yaklaşık 15 dakika kadar sürüyor.

primark ps love beauty - body butter

Ve seride en çok sevdiğim ürün; body butter. Çoğu body butter da olduğu gibi bu ürünün de yapısı oldukça yoğun. İçeriğindeki meyve özlerinden dolayı pembe renkli. Genelde ellerim için kullanıyorum. Cildimi güzel nemlendiriyor ve uzun süre kokusunu hissediyorum. Üç üründe seyahatler için oldukça uygun boylarda. Maalesef ürünler paraben, alkol ve parfüm içeriyor. Set bana hediye geldiği için fiyatı hakkında bir bilgim yok. Fiyatı konusunda internet üzerinden de araştırdım fakat bir bilgi edinemedim. Temin etme ihtimaliniz varsa Primark Beauty serisinin Body Butter’ına bakmanızı tavsiye ederim. Primark markasına ait Ps Love 8 Shade Day Eyeshadow / Far Paletini de geçtiğimiz aylarda yorumlamıştım. Okumak isterseniz yazısını şurada bulabilirsiniz.
Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

1 comment

  1. Bu ürüñü kullandım gercekten de misss ler gibi kokuyorr tesekkurler makyaj diyari sayende artiķ temz kokuyorumm

Bir cevap yazın