Pratik Çekmece Düzenleme

Herkese merhaba güzel ailem. Kızımın doğumundan itibaren bebişimin kıyafetlerini düzene koymak için çekmece düzenleyicilerden almak istiyordum ama tek tek dizmeye üşenirim diye her defasında erteliyordum. Fakat son zamanlarda bir düzen takıntım olduğu için bu isteğime alıkoyamadım ve denemekte fayda var diye düşünüp sipariş verdim.

pratik-cekmece-duzenleyici

Yani demem o ki; kızım 1.5 yaşına geldiğinde aslında doğumunda almam gereken çekmece düzenleyicileri şimdilerde almış oldum. Neyse ne diyelim geç olsun güç olmasın. 🙂 Yalnız ne güzel bir görüntü değil mi? ♥ İnsan bakarken bile rahatlıyor.

Çekmece düzenleyicilerimi ben Trendyol’dan aldım. Bir sürüüüü satıcı var. Artık araştırırken beynim iyice doldu ama neyse ki iyi bir satıcıdan sipariş verdim ve aynı görseldeki gibi geldiler. Sizde satın almak isterseniz instagram Eylül ayı sabitli storylerime bıraktığım linkten alabilirsiniz.

Bu düzenleyicilerin S,M,L gibi bedenleri var. Bizim çekmece ölçülerimize Medium beden uyduğu için ondan 4 adet sipariş verdim. Şuan kızımın alt üst takımları buna sığmadığı için iç çamaşırları ile tayt-kotlarını yerleştirdim. Bu şekilde çok düzenli oldular ve ekstra bir çekmeceden daha tasarruf ettim. Şimdi kendi çamaşırlarımız ve çoraplarımız için tekrar sipariş verdim bile.

cekmece-duzenleme

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

 

Bir cevap yazın