Pilsan Plaj Kova Seti

Herkese merhaba yeniden!♥ Yaz aylarının yüzünü göstermesiyle çoğu ebeveyn benim gibi bebesine plaj seti almaya başlamış yada karar vermiştir. Bugün Pilsan Plaj Setini inceleyeceğiz. Bu bizim ikinci siparişimiz. İlk siparişimiz adres yanlışlıklığından dolayı Antep’e annemlere teslim oldu. Bende iade etmedim. Zaten evleri bahçeli gittiğimizde orada oynar dedim.

pilsan-plaj-seti

Pilsan Plaj Kale Kova Setini de Toyz Shop’tan 40 tl’ye aldık. Diğer aldığımız plaj seti yanılmıyorsam; Dede markasıydı. Yani Dede Plaj Seti. Onu yakından görmedim ama telefondan gördüğüm kadarıyla o da kaliteliydi. Bundan biraz boyutu küçük ve yine tam hatırlamamak kaydıyla 20 tl civarıydı fiyatı.

pilsan-kova-seti

Bu setin de Pilsan’ın diğer ürünleri gibi plastiği gayet kaliteli ve kullanışlı. Kale tarzında tasarıma sahip olduğu ve büyük olduğu için de beğendik. İçerisinden üç dört tane alet edevatı çıkıyor. Fiyatına göre iyi fakat sonrasında 35 tl ye Lcw’de çantalı set görünce bunu aldığıma pişman oldum açıkçası. Çünkü plaj setlerini her parka indiğinizde yanınızda götürüyorsanız bir çanta şart. Ve hatta bizimki gibi boyutu büyükse çanta kesinlikle olmalı. Bir yandan çocuğun peşinde koştur bir yandan plaj setini sallayarak koşamazsınız. 🙂

Almayı düşünenlere tek tavsiyem; çantalı (şeffaf çantaların içerisinde oluyor) almalı yönünde olur. Onun dışında memnunuz.

kum-kova-seti

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın