Pilsan İlk Adım Arabasını İnceliyoruz

Herkese merhaba güzel ailem. Bugün sizler için Bim’den 90 tl’ye aldığımız Pilsan İlk Adım Arabasını İnceleceyeceğiz. 

pilsan-ilk-adim-arabasi-

Benim bebeğim şuan 9 aylık. Ve aldığımız zamanlarda Meva Kuşum daha 8 aylık falandı. Şehir dışındaydık hemen göremedi. Aslında bu ilk adım arabalarından almayı düşnüyordum ama en azından yürüme aşamasında alırız diye tahmin ediyordum. Fakat Bim’e gelen aktüel ürünler arasında Pilsan İlk Adım Arabasını 90 tl gibi uygun bir fiyata görünce kaçırmak istemedik. Çünkü şuan Babymall’de bu arabanın aynısı tam 2 katı fiyatına 180 tl’ye satışta.

Bebeğim 8.5 aylıkken bu arabayı gördüğü ve kullanmaya başladığı ilk zamanlarda ilk adımını attı bile!♥ Arabayı görür görmez amacına uygun kullanmaya başladık maşallah diyeyim.

pilsan-ilk-adim-arabasi

Kullanım yaşı 9+ Ay olan bu ilk adım arabasının;
• Çocukların renkleri tanımlamasında yardımcı oluyor.
• Zeka Oyunlu Çoklu Kullanım Özelliği mevcut.
• 10 farklı geometrik şekilli bultak bulunuyor.
• 10 adet top,
• Müzik kutusu var ayrıca.
• 4 büyük tekerleği ile çocuğun dengede durmasını sağlıyor.
• Bu özellikler bebeklerin El Becerisini, dokunma gelişimini ve kaslarının Gelişimini Destekler.

pilsan--ilk-adim-arabasi-

Arabanın arka kısmında aşağı taraftan aldığı topları yeniden atabileceği bir boşluk bulunuyor. Oynarken eğleniyoruz da. Biz bu ilk adım arabasını aldığımıza çok memnun kaldık. Şayet farklı markalardaki muadilleri,özellikle Fisher Price gibi bir markanın ilk adım arabası bile bununki kadar fonksiyonlu değil. İyiki Pilsan almışız.

pilsan-yurutecpilsan

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın