Persil Power Jel Grileşme Karşıtı Sıvı Deterjan

Yeniden hepinize merhaba güzel ailem. Yine, yeniden sevgili Denebunu.com tarafından gönderilen bir ürün incelemesi ile burada sizlerleyim. Bahsedeceğim ürün; Persil Power Jel Grileşme Karşıtı Sıvı Deterjan.
Deneyip yorumlarımı sizlerle paylaşmak için geldiği ilk günden itibaren kullanmaya başladım.

persil-grilesme-karsiti

Ben evlendikten sonra birkaç marka çamaşır deterjanı deneyip sonra istikrarlı bir şekilde hem renkliler hemde beyaz çamaşırlarım için gerek toz, gerekse sıvı deterjan olarak her zaman Persil kullandım ve kullanıyorum. Bu sebeptendir herhalde beyaz çamaşırlarımda da herhangi bir grileşme yaşamadım. Bu arada bilmeyenler için PERSİL DETERJANLARDA GÜLÜN BÜYÜSÜ İSİMLİ ÜZERİNDE PEMBE GÜLLER OLAN DETERJAN BEYAZ RENKLER İÇİN. DİĞER ÜZERİNDE KIRMIZI, SARI RENKLİ OLANDA RENKLİLER İÇİN OLAN DETERJAN.

persil

  • Kıyafetlerimizdeki temizleme gücünü beğendim.
  • Yorganlarımı, battaniyelerimi yıkarken hatta bunların haricinde hassas çamaşırlarımı yıkarken de kullanıyorum. Çok memnunum.
  • Yukarıda da bahsettiğim gibi çamaşırlarımda herhangi bir grileşme yok.
  • Çamaşırlarımız yıkandıktan sonra bile üzerinde kalan mis kokusu hemen uçup gitmiyor.

persil-power-jel

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın