Perricone MD Face Finishing Moisturizer / Nemlendirici Krem

Merhaba sevgili ailem. Öylesine güzel bir nemlendirici kullandım ki… Yazısını yazmaya fırsat bulamayıp kavanozun içerisinde son 1 kullanımlık kalınca hadi “Esra Koşş Bu Güzel Kremin Yorumlarını Herkesle Paylaş.” dedim kendi kendime. Bahsettiğim ürün; Perricone MD Face Finishing Moisturizer Nemlendirici Krem.

perricone-md-face-finishing-nemlendirici-krem

Perricone MD bir dermokozmetik marka. Zira bende kendisiyle katıldığım bir estetik kliniği etkinliğinde tanıştım. İyiki tanışmışım. ♥  Perricone MD Face Finishing Moisturizer Nemlendirici Kremin bendeki 15 ml’lik boyutu. Daha büyük boyutları da mevcut elbette. Ben yeniden almayı düşünüyordum fakat oldukça yüksek fiyatlara sahip. :/ 15 ml’lik boyutu 120,00 TL ve 59 ml’liği neredeyse 500,00 TL gibi bir fiyata satılıyor. Kendi adıma konuşayım; bütçemi ne kadar zorlasam da bir nemlendirici kreme 500,00 TL veremem açıkçası. 15 ml’liği zaten hemencik bitiyor. Olur da birgün yurtdışına çıkarsam yada tanıdık birilerinden istetirsem orada daha uygun fiyatlara satıldığı için ancak öyle alabilirim.

perricone-mdperricone-md-nemlendirici-

Normal, kuru ve nemsiz ciltlere uygun olan bu günlük nemlendirici kremin vaatleri ise şu şekilde;

  • Cildi derinlemesine nemlendirerek doğal nem dengesinin korunmasını sağlar.

  • Cilt görünümüne yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır.

  • Cilde esneklik kazandırarak cilt görünümünü toparlar, sıkılaştırır.

  • Cilt günden güne aydınlanır ve ışıltılı bir görünüm kazanır.

perricone-nemlendiriciperricone-nemlendirici-kremler

Ben bu nemlendirici kremi her gece temiz cildime masaj yaparak uyguladım. Yapısı oldukça yoğun Kokusu ilaç gibi. Benim koku hassasiyetim fazla olmasına rağmen bu ayrıntıya takılmadım doğrusu.

  • Sürüldükten kısa bir süre sonra  emiliyor. Cildimde asla ağırlık yapmaması en sevdiğim özelliklerinden.
  • Ve en sevdiğim bir diğer özelliği ise cildimi neme doyurması. Şöyle ki; sürdüğüm andan itibaren cildimi dolgun, nemi hapsetmiş ve canlı hissediyorum. Gerçekten ciddi anlamda çok memnun kaldım.
  • Benim karma/bölgesel olarak kuruluk problemi olan/hassas cildimde herhangi bir sivilce-irite problemine yol açmadı.
  • Normal ve karma cilt tipine sahip olanların çok beğeneceğini düşündüğüm, kuru ciltlere göre nem oranının bir tık düşük kalacağını düşündüğüm harika bir nemlendirici; Perricone MD Face Finishing.
  • Bu kremi aynı zamanda Celebtriy stilistleri makyaj bazı olarak kullanmayı tercih ediyorlarmış. Ben makyaj bazı olarak kullanmaya kıyamadım doğrusu.☺

perricone-md-face-finishing-moisturizer

Bir sonraki yazımda görüşmek üzere…

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın