Pastel Pro Fashion Liquid Concealer / Likit Kapatıcı

pastel-profashion-liquid-concealer

Merhaba güzel ailem. Bir kapatıcı canavarının kapatıcı koleksiyonundaki yeni bir ürün ; Pastel Pro Fashion Liquid Concealer. Hakkında bir kaç defa iyi yorumlar okumuştum ki denemek istedim bende.

pastel-concealer-porcelain

Koyu göz altlarına sahip olmama rağmen nedendir bilinmez her zaman kapatıcı alırken hep en açık rengini alıyorum. Aydınlık görüntüyü sevmemden kaynaklanıyor olabilir ama siz benim yaptığım yanlışı yapmayın baştan uyarayım. 🙂 anlayacağınız üzere bendeki serinin en açık ”101 numaralı Porcelain” rengi.

pastel-kapatici

Pro Fashion Liquid Concealer ; sünger uçlu esnek bir aplikatöre sahip. Kolay uygulama açısından ben bu şekilde aplikatöre sahip kapatıcıları çok seviyorum.

pastel-profashion-concealerpastel-kozmetik-concealer

101 Porcelain ; sarı alt tonlu bir renk. İnce bir yapıya sahip. Bu yüzden ürünü dağıtması da gayet kolay. Kapatıcılık oranına 10 üzerinden 5 verebilirim. Kusurları kapatmaktan daha ziyade aydınlık bir görünüm veriyor. Ben daha kapatıcı ürünlerden hoşlandığım için bu concealerı genelde günlük makyajlarımda daha doğal bir görünüm istediğim zamanlarda bu kapatıcıyı tercih ediyorum.

pastel-kapatici-porcelainpastel-likit-kapatici-oncesi-sonrasi

Görselde öncesi sonrasını yansıtabilmek için 3 kat kapatıcı uygulamış halini görüyorsunuz. Daha yoğun bir kapatıcılık aynı zamanda aydınlık bir görünüm istiyorsam göz çevreme corrector uygulayıp, aydınlık görünüm için de üzerine bu concealerı kullanıyorum. Göz çizgilerime biraz doluyor fakat sonrasında sabitlediğimden benim için bir sorun teşkil etmiyor. Göz çevremi kurutmuyor. Fiyatı 24,50 TL. Ben Eve Shop‘tan indirim döneminde yarı fiyatına almıştım.

pastel-kozmetik

Yazımı sonlandırmadan size bir de backstage’ten bir fotoğraf göstermek istedim. 😀 Bu fotoğrafları çekmek kolay iş değil vesselam…

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın