Pastel Oje – 88 Numara

Herkese merhaba güzel ailem. Bugün oje koleksiyonuma son eklenen ve benim hayran olduğum bir ojeyle geldim buraya. Pastel Kozmetik ojelerinden 88 numara. Ben aslında yaklaşık iki aydır kadar böyle lila tonlarında oje arıyordum bunu da rast gele instagramda görünce hemen aldım.

pastel-oje-88

Pastel  88 Numara Oje ; yukarıda da bahsettiğim gibi açık lila tonlarında bir renge sahip. Ve fakat maalesef tek katta hatta 2 katta bile tam kapatmıyor. Tam rengi almak istiyorsanız en az 3 kat uygulamak gerekiyor. Mesela fotoğrafları çekerken 3 kat sürmüştüm.

pastel-oje

3 kat sürerken ojede kabarcıklar oluşmaması adına her katta güzelce kurumasını bekleyeceksiniz. Zamanınız varsa buyrun sürün, bekleyin. 🙂 Şayet ben bebemden dolayı her defasında o fırsatı bulamıyorum. Onun dışında kalıcılık başarılı. Fırçasının sürümü kolay. Renkte çok açık olmasaymış daha iyi olurmuş.

pastel-oje-88-numara

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın