PASTEL DAY LONG LİKİT MAT RUJ – NO : 152

Selam herkese. Son Gratis indirimini boş geçmeyenlerden biri de ben oluyorum. Çokça uzun zamandır alışveriş yapmayınca bu indirimde erken saatlerde gidip istediğim, aklımda olan birçok şeyi aldım. Yalnız aklımda olmayan birşey daha vardı ki onu da aldım. Bahsettiğim; Pastel Day Long Likit Mat Rujlardan 152 numara.☺ Rengini görür görmez adeta vurulduğum bu ruju hemen sepete atıverdim.

pastel-daylong-likit-mat-ruj-152

Pastel’in Day Long serisinden elimde birçok rengi var. Hatta geçen haftalarda Eveshop tarafından 36 numarası da gönderilmişti. İnceleme yazısını şurada bulabilirsiniz. Bu serinin hem renklerini hemde formülasyonlarını çok beğeniyorum. Hatta likit mat rujlar arasında en sevdiğim markalardan biri Pastel.

pastel-daylong-likit-ruj-152pastel-day-long-likit-mat-ruj-152

Ruj; sünger uçlu esnek bir aplikatöre sahip. Sünger ucu dudak .evresine uygulama yapabilmek için gayet rahat sürümlü yani.

152 numara ise; mürdüm ve kahve tonları arasında bordomsu bir tona sahip. Nasıl güzel anlattım ama değil mi?☺ Aşağıdaki fotoğraflarda hem elimde hemde dudaklarımda duruşunu göreceksiniz. Elimin üzerindeki duruşuyla dudaklarımdaki duruşu hemen hemen aynı diyebilirim. Kalıcılığı da çok çok başarılı. Yağlı birşeyler yiyip içmediğiniz takdirde gün boyu dağılma, bozulma vs yapmıyor. Bu rengin tüm cilt tonlarına yakışacağını düşünüyorum.

Yine, yeni bir Day Long Rujumu çok severek kullanıyorum. ♥

pastel-likit-ruj-152pastel-mat-ruj-152pastel-daylong-ruj-152pastel-day-long

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın