PASTEL DAY LONG KİSSPROOF LİKİT RUJ – NO : 36

Herkese merhaba. Her zaman gerek mağazalarından gerekse internet üzerinden sıklıkla alışveriş yaparken tercih ettiğim Eveshop tarafından gönderilen Pastel Day Long Kissproof Likit Ruj serisine yeni katılan bebeklerden olan “36 numara” bugünkü konuğumuz.

pastel-likit-ruj-36-numara

Pastel’in Day Long serisindeki rujlardan elimde birçok farklı numarası var. Aralarında en çok sevdiğim ise hiç kuşkusuz 30 numarası. 20-23 de favorilerimden yine. Herkesin çılgınlarca sevdiği 15 numarasını ise kendime pek yakıştıramıyorum nedense. Biraz daha açık tenlerin rengi diye düşünüyorum. Aslında ben her makyaja, her cilt tonuna yakışan joker renklerden daha çok hoşlanıyor olabilirim. Mesela 36 numara da onlardan biri. ☺

pastel-daylong-likit-ruj-36pastel-likit-ruj-no-36

Süngerli, esnek bir aplikatöre sahip. Ruj koyu renkte olmasına rağmen özellikle dudak kenarlarıma sürerken herhangi bir problem yaşamıyorum.  Söylemeden geçmeyeyim; kokusu da çok güzel. Day Long rujların yapıları da şahane. Ne ıslak ne yoğun. İkisinin ortası, tam kıvamında. Kalıcılıkları ise çok başarılı. Birşeyler yiyip, içseniz dahi bir yere kıpırdamıyorlar. Tabii buna yağlı yiyecekler dahil değil.

pastel-likit-ruj-numara-36

36 Numara; içerisinde biraz mercan, biraz da kiremit rengi barındıran bir kırmızı. Kalın bir eyeliner ve bol maskarayla tamamlandığında çok hoş olurken, fotoğrafta da gördüğünüz gibi kahve tonlarında göz makyajlarına da çok yakışıyor. Gerçi ben kırmızı ruj kullanmak istersem ne koyu göz makyajımı dinlerim ne başka birşey. Öyle sınırlara bağlı kalmam. Kullanmak istersem kullanırım. Kırmızının yeri, zamanı ve sınırı olmamalı bence.☺♥

PASTEL-LİKİT-MAT-RUJ-NO-36pastel-daylongpastel-likit-ruj-daylong-36

Sizde Pastel rujlardan veya daha birçok ihtiyacınız olan kozmetik ürünü almak isterseniz EVESHOP ONLİNE SİTESİNDEN satın alabilirsiniz.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın