Pastel Day Long Kissproof Likit Ruj – No : 30

pastel-daylong-30

Merhaba güzel ailem. Ruj koleksiyonuma son eklenen ve şu sıralar en favori olan rujumdan bahsedeceğim bugün sizlere. Pastel markasının Day Long serisindeki rujlar yepyeni ve oldukça ilgi çekici renklerle büyümeye devam ediyor.  28 ve 29 numaradan sonra şimdi de büyüleyici bir renk olan 30 numara katıldı bu seriye. Günlük kullanıma uygun 15 ve 20 numaralar nasıl tutuluyorsa bu furyaya 30 numara da eşlik edeceğe benziyor. Hatta benzemiyor direkt olarak eşlik edecek. Çünkü renk o kadar iddialı.

pastel-daylong-kissproof-30numara

Pastel standında son kalan 30 numarayı alıp almama konusunda aslında biraz kararsızdım. Ürünün (yeni açılan) testerını denedim. Tenime yakıştırıp yakıştırmama konusunda git geller içerisindeyken mağaza personeli ve eşimin baskısıyla almış bulundum. Eşim sonrasında olacakları biliyordu çünkü. Almazsan şimdi eve gidince ”Yaa ruj çooook güzeldiiii. Keşkee alsaydıımm.” dermişim. 🙂 E adam hatununu çözmüş vesselam.

pastel-likitmat-ruj-30

Ruj; süngerli, esnek bir aplikatöre sahip. Sürümü oldukça kolay. Sürülürken tamamen sıvı yapıda olan ruj 10-15 saniye gibi kısa sürede dudağa tutunup matlaşıyor. Pastel Daylong Kissproof 30 numaralı bu ruj aynı zamanda MAC‘in Retro Matte serisindeki ”So Me”ruja muadil olarak gösteriliyor. Bende So Me olmadığı için karşılaştırma yapamıyorum. Ama netteki görsellerden birbirlerine oldukça benzediklerini fark ettim.

mac-so-me

pastel-likitmat-ruj

30 numara; içerisinde grilik barındıran acı bir kahve renginde. Bileğimdeki ve dudağımdaki duruşu hemen hemen aynı diyebilirim. Kumral tenli olduğum için bu rengi kendime çok yakıştırıyorum. Serideki diğer rujlar gibi uzun süre kalıcılığa sahip. Birşeyler yenilip içildiği takdirde haliyle biraz dudak içlerinden silinmeler oluyor. Dudak çizgilerime fazla birikme yapmıyor. Mat yapısından dolayı dudakları kurutmaya meyilli. Fakat sonrasında dudaklarımı nemlendirmeyi ihmal etmediğim için problem olmuyor. Ben bu ruju çok seviyorum. Fiyatı 20,00 TL.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın