Pastel Day Long Kissproof Likit Ruj – No : 29

pastel-daylong-no29

Merhaba güzel ailem. Pastel markasının Day Long serisindeki rujlar yepyeni ve oldukça ilgi çekici renklerle büyümeye devam ediyor. Son çıkan renklerden 29 numarayı da ruj koleksiyonuma eklemişken inceleme yazısını geciktirmeden sizlerle de paylaşmak istedim.

pastel-daylong-29

Pastel’in Day Long serisindeki rujlar; süngerli, esnek bir aplikatöre sahip. Sürümü oldukça kolay. Sürülürken tamamen sıvı yapıda olan ruj 10-15 saniye gibi kısa sürede dudağa tutunup matlaşıyor. Ruj koyu renkte olmadığı için özellikle dudak kenarlarına sürerken herhangi bir problem yaşamıyorum. Hatta dudak kalemi kullanmadan da rahatlıkla uygulayabiliyorum. Söylemeden geçmeyeyim; kokusu da çok güzel.

pastel-daylong-likitmatruj

29 numara; içerisindeki hafif grilik barındıran soğuk bir leylak renginde. Sanırım tam olarak rengini anlatabilmişimdir. 🙂 Ben kumral tenli olduğum için bu renk yüzümü çok soluk gösterdi. Ruj tercihlerimde daha sıcak tonları kendime daha çok yakıştırıyorum. Bu rengin de kumral ve esmer tenlilerden ziyade beyaz tenlilere daha çok yakışacağını düşünüyorum açıkçası.

pastel-likitmatruj-no29

Serideki diğer rujlar gibi uzun süre kalıcılığa sahip. Birşeyler yenilip içildiği takdirde haliyle biraz dudak içlerinden silinmeler oluyor. Dudak çizgilerime fazla birikme yapmıyor. Mat yapısından dolayı dudakları kurutmaya meyilli. Fakat sonrasında dudaklarımı nemlendirmeyi ihmal etmediğim için problem olmuyor. Fiyatı 23,85 TL. Online olarak almak isterseniz şuraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın