Pastel Day Long Kissproof Likit Ruj – No : 23

pastel-daylong-23numara

Merhaba! Likit mat rujların sağlam matlığına alıştıkça diğer kremsi mat yapıda olan rujlara pek elim gitmez oldu. Koyu dudakları pek bir sevdiğim için de Pastel Day Long Lipcolor Kissproof serisindeki likit mat rujlarından ilk olarak 23 numarayı denemek istedim. Bu seride günlük kullanıma uygun renklerden en çok 15 ve 20 numaralar çok tutuluyor. Öyle ki mağazalardaki stokların yenilenmesiyle tükenmesi fazla zaman almıyor.

pastel-daylong23

Sonbahar yüzünü gösterdiğine göre 23 numarayı da kullanmanın tam vakti hatunlar! Zira bana sorarsanız koyu ruj sürmenin vakti yok ama bu ruj hakikaten sonbahar – kış rengi. Yazının devamında bileğimdeki swatchı görünce hak vereceksiniz.

pastel-daylong-lipcolor-kissproof

Ruj; süngerli, esnek bir aplikatöre sahip. Daha kolay sürebilmek için uç kısmının kavisli yapıda olmasını tercih ederdim. Renk de koyu olunca malum dudak çizgilerine kalem yardımı olmadan sürmek biraz zaman alıyor. Görselden de anlayacağınız üzere 23 numara siyaha yakın, koyu bordo tonlarında bir ruj. Sürülürken tamamen sıvı yapıda olan ruj kısa sürede dudağa tutunup matlaşıyor.

pastel-likitmatruj-23numara

Birşeyler yiyip içtiğim zamanlarda dudaklarımın iç kısımlarında hafif silinmeler oluyor. Onun dışında kalıcılık oranı çok yüksek. Gün içerisinde tazelemeye gerek kalmıyor. Tamamen mat bitişli bir ruj olduğu için dudak çizgilerini belli ediyor ama gün içerisinde çizgilere fazla birikme yapmıyor. Mat yapısından dolayı dudaklarımda birazcık kurumaya yol açıyor. Fakat makyajımı ve rujumu çıkardıktan sonra dudaklarımı lip balmlarımla nemlendirmeyi ve zamanım varsa peeling yapmayı ihmal etmiyorum. 21,00 TL fiyatıyla çok çok iyi performans gösteriyor. Serideki diğer renkleri de yakından inceleyip satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın