Pastel Day Long Kissproof Likit Ruj – No : 20

pastel-daylong-20numara

Merhaba güzel hatunlar! Tam bir senedir (abartısız söylüyorum) şehrin Pastel standı gördüğüm tüm mağazalarında aradığım Day Long serisindeki likit mat rujlarından 20 numarayı sonunda buldum!

pastel-likitmatruj

2015 Aralık’ta yine Gratis’te büyük bir indirim vardı. O zaman mağaza personeli Pastel’in likit mat rujlarından 15 ve 20 numarayı çıkarıp ”Bu rujlar çok revaçta isterseniz alabilirsiniz.” diye öneride bulunmuştu. Hatta tüm ürünlerde geçerli %50 inidirimle ruj çok da makul bir fiyata denk geliyordu. İşte o gün büyük bir gaflette bulunup ruju tekrar standına indirip almamıştım. Üzerinden tam bir sene geçti. Almak 2016 Aralık’a nasip oldu 🙂 Bulmuşken bir de indirimi bekleyeyim demedim tabii ki. Hemen aldım.

pastel-likitmatruj-20numara

Süngerli, esnek bir aplikatöre sahip. Ruj koyu renkte olmadığı için özellikle dudak kenarlarına sürerken herhangi bir problem yaşamıyorum. Hatta dudak kalemi kullanmadan da rahatlıkla uygulayabiliyorum. Söylemeden geçmeyeyim; kokusu da çok güzel.

pastel-daylong-lipcolor-kissproof-20

20 numara; içerisinde kahvelik barındıran soğuk bir gül kurusu tonlarında bir renk. Eski serisinde rengi biraz daha pembemsiymiş fakat payıma yeni serisi düştü. Olsun bu da çok güzel. Tek katta kapatıcılık sağlıyor. 9/10 saat kadar kalıcılığa sahip. Birşeyler yiyip içmediğiniz takdirde gün içerisinde tazelemeye dahi gerek kalmıyor. Dudaklarımda kadifemsi bir dokunuş bırakıyor ve ağırlık hissetmiyorum. En sevdiğim yanı ise bu oldu. Serideki diğer renklere indirimler bitmeden hemen bakmak istiyorum. 21,95 TL’lik fiyatına göre çok iyi bir ürün. Size benden küçük bir tavsiye; kendinize yakışacağını düşünüyorsanız 20 numarayı bulduğunuz yerde atın sepete! Pişman olmayacaksınız. #makyajdiyarioneriyor

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın