Pastel Day Long Kissproof Likit Ruj – No : 15

Merhaba sevgili ailem. Biliyorum bu ruju yorumlamak için fazlaca geç kaldım ama ben ancak kullanabildiğim için bugün inceleyeceğiz. Konuğumuz; Pastel Day Long Likit Mat Rujlardan 15 Numara. Bir zamanlar standlarda çılgınlarca aradığımız 15 numaraya artık sık sık rastlayabiliyoruz. Rengi eskisi gibi değilmiş diyorlar ama ben eski versiyonuna da yabancı olduğum için yeni versiyonuyla arasındaki farkı bilemiyorum tabii ki.

pastel-daylong-likit-mat-ruj-15-numara

Aslında kahve-nude rujları sevsem de favori renklerim hep bordolar, kırmızılar olurdu. Fakat bu son altı aydır neden bilmiyorum nude rujlardan başka birşey kullanamaz oldum. Tabii iddialı renkler her zaman gönlümün en güzel yerinde  ama günlük makyajlarımda artık sürekli nude rujlar kullanıyorum.

pastel-daylong-mat-ruj-15pastel-likit-matruj-15

Süngerli, esnek bir aplikatöre sahip. Ruj koyu renkte olmadığı için özellikle dudak kenarlarına sürerken herhangi bir problem yaşamıyorum. Hatta dudak kalemi kullanmadan da rahatlıkla uygulayabiliyorum. Söylemeden geçmeyeyim; kokusu da çok güzel.

pastelpastel-15

Pastel 15 : Bileğimde görmüş olduğunuz üzere sıcak alt tonlu bir kahve. İlk çıkan nude-kahve arası olan dillere destan 15’i almadığıma/alamadığıma üzülüyorum aslında. Keşke kendisiyle de tanışabilseydik. Neyse. ☻ Bu ruju dudağıma sürdüğümde bileğimdekinden farklı olarak bir iki tık daha koyu duruyor. Yapısı ise muazzam. Dudağa sürüldükten sonra hemencik kuruması, gün boyu kalıcılığının başarılı olması tek kelimeyle harika. Ben zaten genel olarak Pastel’in likit mat rujlarını çok seviyorum. Pastel 15 numaranın da kuşkusuz tüm cilt tonlarına yakışacağını düşünüyorum. Hatta benim gibi buğday tenliler olmak üzere esmerlerde de gayet güzel duracaktır. Güncel indirimsiz fiyatının 24.00 TL falan olduğunu biliyorum. Denemek isteyenlere tavsiye ederim.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın