Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi Şampuan

Merhaba güzel ailem. Yaz tatilinde memlekete tatile gitmiştim. Bir ara kız kardeşimle Migros’un önünden geçerken gel birşeyler alalım deyip, market gezmeye karar verdik. Alacaklarımızı alıp, kasaya yaklaşmışken Pantene Doğal Sentez Yağ Terapisi Şampuan ile Saç Bakım Yağını ikili paket halinde 15,00 TL’ye gördüm. Tabii bunu gören ben almadan geçer miyim? Hemen aldım. Hatta sonrasında bi paket daha alacaktım ama tekrar Migros’a gitmek kısmet olmadı.

pantene-dogal-sentez-yag-terapisi-sampuan

Yıllardır saçlarıma en iyi gelen şampuanlardan biri olduğu için Pantene şampuanların hemen hemen hepsini severim. Bunu da almadan önce hiç tereddüt etmedim o sebepten. Saçlarım ince telli, zayıf, işlem görmüş ve hemen dolaşan cinste olduğu için her şampuanla anlaşamıyoruz. Fakat Pantene şampuan kullandığım zaman neredeyse saç kremi kullanmama dahi gerek kalmıyor diyebilirim.

pantene-sampuanpantene-shampoo

Saçlarımı yumuşacık etmeleri, saatlerce kokusunun saçlarımda kalması en sevdiğim özelliklerinden. Fakat Doğal Sentez Yağ Terapisi Şampuan besleyici yağ formülüne sahip olduğu için saçlarımı maalesef çok çabuk yağlandırıyor. Normal şartlarda gün aşırı yağlanan saçlarım bu şampuanı kullanınca neredeyse saatler sonra yağlanmaya başlıyor. Yani akşamı zor ediyorum diyebilirim.

pantene-dogal-sentez-yag-terapisipantene-dogal-sentez-sampuan

Her ne kadar yapısını ve saçlarımda bıraktığı etkiyi sevsem de yağlı saç tipleri için uygun bulmadım. O yüzden kuru saç tiplerine sahip olanlar daha çok sevecektir diye düşünüyorum.

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın