Pantene 3 Minute Miracle Saç Bakım Kremi

Herkese merhaba sevgili ailem. Bugün mercek altına alacağımız ürün; Pantene 3 Minute Miracle Saç Bakım Kremi. Pantene şampuan alırken fotoğrafta da gördüğünüz üzere böyle ikili setler indirimliydi bende bayağı stok yapmıştım. Tabii her zaman saçkremi şampuan ikilisi almak daha avantajlı oluyor. Şampuanı bundan önce defalarca kez kullandım. Hatta inceleme yazısını okumak için şuraya tıklayabilirsiniz.

pantene

Her ne kadar güzellik merkezleri, kuaförlerde çalışan personeller tarafından bu şampuanlar “market şampuanı” olarak adlandırılıp, hiç birişe yaramayan ürünler olarak bizlere aktarılsa da ben yıllardır Pantene şampuanlardan hep memnun kalmışımdır. Yalnız saç derisi sorunlu yada her şampuanı kullanamayan kişileri tenzih ederek söylüyorum yalnız.

pantene-3-minute-miracle-sac-bakim-kremi

Pantene 3 Minute Miracle Saç Bakım Kremi

200 ml’lik bir tüpte bulunuyor. Açıkçası ben saç kremlerinin tüpte olanlarının kullanımını pek pratik bulmuyorum. Zaten yapı olarak yoğun oldukları için saç kremi bitmeye yaklaştıkça kullanımı zorlaşıyor. Ürünüiçerisinden çıkarmak zor oluyor ve bu durumda genellikle tüpü makasla kesip içindekileri öyle kullanıyorum. Neyse benim için önemli ama sizler için belki de gereksiz olan bu bilgiyi de şuracığa iliştirdiğime göre yazıma devam edebilirim. 🙂

Ürünün yapısı yoğun. Boyutu küçük ama etkisi büyük. ♥ Az miktarda ürün saçlarım (omzumdan biraz uzun) için yeterli oluyor. Saç diplerime değirmeden saç boylarıma masaj yapar hareketlerle uygulayıp 3 dakika kadar bekletip saçlarımı duruluyorum.

Sonuç; işlem görmüş, zor taranan saçlarımı yumuşacık yapıyor!♥ Duş sonrası herhangi bir saç bakım yağı kullanmasam bile saçlarımı rahatlıkla tarayabiliyorum. E bu da benim için yeterli canım. Birşey daha; elektriklenmeyi önlüyor.

pantene-3-dakika-sac-bakim-kremi

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın