Palmolive Thermal Spa Massage Duş Jeli

palmolive duş jeli

Merhaba! Bugün sizlere bu sene ”2016 Watsons Ödülleri” duş jeli markalarının arasında benimde oy verdiğim ve birinciliği hak eden; hem kokusu, hem kalıcılığıyla gönlümün tahtındaki Palmolive Thermal Spa Massage Duş Jelinden bahsedeceğim.
Palmolive Thermal Spa Massage ölü deniz mineralleri içeren bir duş jeli. Ciltle uyumlu pH değerine sahip. Ölü deniz tuzu ve masaj yapıcı doğal tanecikler içerdiği için cildi ölü deri hücrelerinden arındırıyor. Cilde kattığı ferahlık hissi mükemmel. Almadan önce kokusu hakkında tereddütlerim olsa da boşunaymış. Naif ve güzel bir kokusu var. Duş esnasında kokusu buharla da birleşince müthiş bir ferahlık hissi yaşıyorum kendimi duşta değil de denizde hissediyorum. 🙂
İçerisindeki ölü deniz tanecikleriyle de vücuduma masaj yaparak uygularken spa etkisini de hafif derecede hissediyorum. Duştan çıkınca da kokusunu vücudumda buram buram hissediyorum. Nemlendirmesini de gayet başarılı buldum. Ben bu duş jelini çok beğendim ve zamanla serideki diğer ürünleri de denemeyi düşünüyorum. 500 ml fiyatı 11,00 TL falan olması lazım.
Palmolive’in piyasada şuan birçok duş jeli var. Sizinde kullandığınız ve memnun kaldığınız Palmolive duş jeli varsa tavsiyelerinizi bekliyorum.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. yaa bende bu duş jelini çok seviyorum kokusu, dokusu herşeyi muhteşeeem 🙂 güzel bir yazı olmuş

    1. sağol canım 🙂

Bir cevap yazın