Palmolive Moments Duş Jelleri

Selammm herkese! Palmolive duş jellerinin güzelliğini sanırım artık herkes biliyordur. Ben de müptelasıyım. Geçen haftalarda birde Moments serisinden iki duş jeli aldım. Hadi gelin beraber inceleyelim.

palmolive-moments-dus-jelleri

Palmolive Moments Duş Jellerinden benim aldıklarımın biri; Böğürtlen & Orkide Özleri olan Mor şişedeki, diğeri ise Sandal Ağacı ile Lavanta Özleri olan Duş jeli. Uzun uzun yıllardır ben cilt bakım ürünlerimde olsun, parfümlerim, vücut spreylerimde asla öyle vanilyalı, kakaolu gibi içerikleri olan ağır kokular sevmiyorum. Benim kokularım taze, ferah olmalı. Bu aldıklarım da tam da öyle hafif kokuları olan duş jelleri.

palmolive-moments-bogurtlen-orkide-ozleri-dus-jeli

Palmolive Moments Böğürtlen & Orkide Özleri Duş jeli; böğürtlen ve orkide çiçeğinin kokusunun birleşimi. Naif tatlı hem meyve hem çiçek kokusuna hakim. 

Palmolive Moments Sandal Ağacı ile Lavanta Özleri Duş jeli; okyanus kokusu gibi. Tertemiz.

Yapıları normal. Köpürmesi ve cildi arındırması gayet iyi. Duş sonrası hemen uçup gitmiyor. Tabii vücutta saatlerce kalan bir koku beklemeyin. Fiyatına göre başarılı. Ben sevdim. Bittikçe yeniden alabilirim.♥

palmolive-dus-jeli

 

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz aktif olarak kullandığım İNSTAGRAM hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir yanıt yazın