Özel Herion Polikliniği’nde Cilt Bakımı

ozel-herion-poliklinigi

Merhaba güzel ailem. 22 Nisan’da Sevgili Nilgün Hanım‘ın davetiyle Özel Herion Polikliniği‘nin 4. yıllarını kutlamak üzere buluştuk.
Poliklinikte; Ameliyatsız Estetik (Medikal Lazer, HİFU, Plexr Göz Kapağı Estetiği), Cilt Uygulamaları (Lazer Epilasyon, Botoks, Dolgu vs.), Tamamlayıcı Tıp (Ozon Tedavisi, Akupunktur vs.), Zayıflama gibi birçok işlemler yapılıyor.

herion-estetik-merkezi-ankara

Biz 4. yılı kutlarken bazı blogger arkadaşlarımıza da Hydra Peel teknolojisiyle Amerikan Cilt Bakımı uygulaması yapıldı.
Ben de sonrası için gün alıp cilt bakımı yaptırmak üzere Pazartesi günü tekrar ziyaretlerinde bulundum. Daha önce sık sık Hydra Peel, Hydra Facial uygulaması yaptırdığım için bu defa Klasik cilt bakımını tercih ettim. Herion Polikliniği’nde Dr. Baumann markasına ait ürünler kullanılıyor. Ürünlerin içerisinde alkol, paraben vs. bulunmuyor. Cilt bakımının aşamalarından bahsetmek istiyorum şimdi.

* Öncelikle Dr Baumann yüz temizleme jeliyle cildim temizlendi.

drbaumann-cleansing-jel

* Sonra Dr Baumann Anti Comedo tonikle cildim toniklendi.

drbaumann-anticomedo-tonik

* Daha sonra Dr. Baumann peelingle peeling uygulandı ve cildim tekrar toniklendi. Bu işlemlerden sonra 10 dakika kadar yüzüme buhar verildi.

drbaumann-peeling

* Buhardan sonra siyah noktalarım temizlendi ve yine toniklendi. Sonrasında maske yapıldı.

drbaumann-gel-mask-maske

*  Ve son aşama olarak ise cildim nemlendirildi ve güneş kremi sürülerek işlem sona erdi.

drbaumann-nemlendirici-kremdrbaumann-sunlotion-guneskremi

Sonuç olarak; cildimde özellikle T bölgemde bulunan siyah ve beyaz noktalarım güzel bir şekilde temizlendi. Cildim daha aydınlık ve ferah bir görünüme sahip oldu böylelikle. Ben yapılan işlemlerden de güler yüzlü ekipten de çok memnun kaldım.

herion-polikliniği

Poliklinikte yapılan uygulamalar hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak isterseniz aşağıya bırakacağım iletişim numaralarından ulaşabilirsiniz.

0 312 439 29 90
0 507 216 83 37

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın