Oriflame Far Fırçası

Herkese merhaba. Son zamanlarda aldığım makyaj fırçalarının haddi hesabı yok. Koleksiyonuma son eklediğim fırçalardan biri ise hatta ikisi desek daha doğru olur; Oriflame Far Fırçaları. 

oriflame-far-fircasi

Aslına bakarsak Oriflame ürünleri hiç dikkatimi çekmiyor. Fakat sosyal medyada blogger arkadaşlarım tarafından makyaj fırçaları çok övülünce dayanamadım, indirimde de 7,00 TL’ye düştüğünü görünce hemen aldım. Birde bunların yanında açılı allık fırçası da aldım. O da aynı şekilde 7,00 TL’ydi.

oriflame-far-karistirma-fircasi

Far karıştırma fırçası çok övüldüğü için sipariş verirken 2 tane istedim evet ama sonrasında acaba 3’lese miydim? diye de düşündüm. Fakat geldikten sonra aslında o kadar çok övgünün fazla olduğunu gördüm. Fiyatına kıyasla çok iyi aslında ama bana göre sadece kris bölgesi için başarılı. Onun dışında dış köşelere far dağıtmak için pek de uygun değil.

oriflame-far-fircasi-

Fırçası sentetik kıllardan oluşuyor. Yapısı itibariyle biraz daha oval ve bir tık daha geniş olmasını isterdim. Benim gibi indirimde 7,00 yada en fazla 10,00 TL’ye denk gelirseniz alın ama daha fazlası bence cık.☺

oriflame

Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın