Oral-B Pulsar Titreşimli Diş Fırçası

ORAL-B-DİŞ-FIRÇASI

Merhaba güzel ailem. Bugün sizlere Oral-B markasına ait Pro-Expert Pulsar titreşimli diş fırçasından bahsedeceğim. Bu diş fırçasını hem ihtiyacımız olduğu için hemde denemek amaçlı eşime aldık. Aslında ben şarjlı diş fırçasını almak istiyordum fakat eşim bu diş fırçasından memnun kalınca bana da aldık.

ORALB-DİŞFIRÇASI

Oral-B Pulsar titreşimli diş fırçası pilli ama pili değiştirilemiyor. Zaten pilin ömrü 3 ay olduğu için 3 ay sonrasında diş fırçasını değiştirmek daha mantıklı. Bu diş fırçası benim titreşimli olarak kullandığım ilk fırça olduğu için fırçayı yeni kullanmaya başladığım zamanlarda gerek ellerimdeki seri titreşime bağlı olarak uyuşma hissi, gerekse titreşimin ağzımın içinde oluşturduğu hisse alışamadım. Ama zamanla birkaç kullanımdan sonra bu duruma yavaş yavaş alıştım. Fırçanın üzerinde artı (+) ve eksi (-) kutuplar var. İsteğe göre titreşimi çalıştırılmadan da kullanılabilir.

DİŞFIRÇASI

Fırça manuel olduğu için istediğimiz gibi kontrol edebiliyoruz. Diş yüzeyinde sabit bıraktığımız zaman özellikle diş aralarını iyi bir şekilde temizleyemiyor. Yani titreşimin faydasını bir tık daha fazla görebiliyoruz bu fırçada. Normal diş fırçalarından büyük bir farkını gözlemleyemedim. Onun dışında fırçanın kılları yumuşak ve diş etlerimi zedelemiyor. Fiyatı 20,00 TL.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın