Nyx Tame & Frame Tinted Brow Pomade / Kaş Pomadı

nyxkozmetik

Merhaba güzel ailem. Kaş ürünlerimin kraliçesinden bahsetmek istiyorum bugün sizlere. Anastasia Beverlly Hills’in Dip Brow kaş pomadını almak isterken, Nyx markasının Tame & Frame kaş pomadı Anastasia Beverlly Hills’e muadil olarak gösterildiği günden bu yana alıp kullanmak istediğim bir üründü. Fakat Ankara’da gerek Nyx standlarının olduğu mağazalarda gerekse online alışverişte bir türlü denk getirip alamıyordum. Neyse ki sonunda Ykm alışverişim esnasında şans eseri görünce hemen aldım.

nyx-kaşfarı

nyxkaşpomadı-brunette

Nyx’in kaş pomadlarının toplamda 5 seçeneği mevcut. Online sitesinden alsaydım bu ürünü deneme imkanım olmadığı için daha koyu tonda olan 04 numaralı Espresso rengini almayı düşünüyordum. Mağazada daha açık tonda olan 03 numaralı Brunette renginin testerını denediğimde aslında bana uygun olan rengin Brunette olduğunu gördüm ve ürünü mağazada deneyerek aldığım için şanslı olduğumu düşünüyorum.

nyx-kaşpomadı

Ürünleri mıncıklamadan sırf sizin için çekiyorum. Fotoğraflayana kadar el değirmemenin acısını bilemezsiniz. KIYMETİMİ BİLİN! 🙂

nyx.

Ben Nyx kaş pomadını kullanmadan önce kaşlarımı kaş tarağımla tarıyorum. Sonra fırçama ürünü alarak kaşlarımın şekline göre çiziyorum ve kaş aralarımdaki boşlukları dolduruyorum. Sonrasında yine kaş tarağımla kaşlarımı tekrar tarayıp bu işlemi tamamlıyorum. Kaşlarım işlem sonrasında yapay gibi değil de daha doğal bir görünüme sahip oluyor.

nyx-tameframe-tintedbrowpomade-kaşpomadı

Brunette rengi online sitesinde de belirtildiği üzere küllü kahverengi. Espresso olan koyu kahverengiyi alsaydım yüzüm daha sert bir ifadeye sahip olacaktı. Yumuşacık bir yapıya sahip. Nyx Tame & Frame kaş pomadı suya dayanıklı bir ürün olduğu için sonrasında kaşlarımı herhangi bir ürünle sabitleme ihtiyacı duymuyorum. Ben makyajımı çıkarana kadar herhangi bir şekilde akma yada dağılma yapmıyor. Seviyorum… Fiyatı 23,95 TL. Ürünü online alışverişten almak isterseniz şuraya tıklayarak, Nyx (Bağdat Caddesi) Mağazası’ndan yada Nyx standı bulunan Boyner, Ykm Mağazaları’ndan satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın