Nyx Pore Filler Makyaj Bazı

nyxporefiller

Merhaba güzel ailem. ”Aranan kan bulundu!” sloganıyla yazıma başlamak istiyorum. Bugün inceleyeceğimiz ürün; Nyx‘in Pore Filler makyaj bazı üzerine olacak. Yaklaşık 2-3 aydır gerek Ankara’da Nyx standı olan Boyner ve Ykm Mağazalarında gerekse Nyx’in online alışveriş sitesinde Pore Filler makyaj bazını arayıp bulamıyordum. Yılbaşından bir kaç gün önce online sitesinde farklı ürünlerden oluşan makyaj seti satışa girince yedi parçalık setin içinde Pore Filler da olduğu için seti mecburen aldım. Ben seti aldıktan bir gün sonra ürünün tam boyu stoklara girmez mi? Ah ne diyeyim. Neyse artık Pore Filler uğruna tüm seti almıştık. Yapacak birşey yoktu. Hikayesinden bayağı bir bahsettiğimize göre hadi bakalım ürünü inceleyelim.

nyx-gözenekbazı

nyx-makyajbazı

Nyx Pore Filler makyaj bazı gözenekleri gizlemeyi vaat ediyor. Benefit’in Porefessional makyaj bazına muadil olarak gösteriliyor. Beyaz bir tüp içerisinde fakat tam boy ürün olmadığı için 11 ml’lik bir boyuta sahip. Zaten tam boyu da 20 ml çok büyük değil yani. Benim aslında büyük bir gözenek problemim yok. Sadece yanak kısımlarımda minik gözeneklerim var. Highlighter kullandığım zamanlarda gözenekler belli olduğu için özel günlerde kapatmak amacıyla bu ürünü aldım.

nyx-porefiller-makyajbazı

Ürün ten renginde, akışkan olmayan bir yapıya sahip. Sürüldüğü an hemen eriyip ciltle bütünleşiyor. Yüzüm kadife gibi pürüzsüz bir görünümde oluyor. Gözenekleri iyi bir şekilde küçültüp, gizliyor. Asıl amacı gözenek gizlemek olsa da makyajı da uzun saatler boyunca tutuyor. Gözenekleri kapatıp nefes almasını engellediği için makyajı çıkardıktan sonra cildi güzel bir şekilde temizlemek şart. Ten makyajına başlamadan önce kullanıyorum genelde. Bir sandviç gibi fondöten uygulanmış cildin gözenek yoğunluğu olan bölgesine tekrar üzerine fondöten uygulamak şartıyla kullanılabiliyor. Fiyatını kesinlikle hak eden bir ürün olduğunu düşünüyorum. Bitince tam boyunu (bulabilirsem) kesinlikle almayı düşünüyorum. Çok ama çok memnunum. Buraya tıklayarak Nyx’in online sitesinden satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın