NYX Jumbo Eye Pencil / Göz Kalemi

nyx-jumbo-eyepencil-gözkalemi

Merhaba güzel ailem. NYX ürünlerini eminim ki benim gibi sizde çok severek kullanıyorsunuzdur. Bugün yine NYX markasına ait bir ürün inceleyelim istedim. Uzun zamandır görmekten aşina olup almayı ertelediğim, sonunda benim olan Jumbo göz kaleminden bahsedeceğim sizlere.

nyx-jumbogozkalemi

NYX’in Jumbo göz kalemleri serisinden 27 seçeneği mevcut. Ben aralarında en çok övgü alan ”Milk” rengini aldım. Bu kalemler hem far, hem far bazı hemde göz kalemi olarak kullanılabiliyorlar. Jumbo göz kalemleri isminden de anlaşılacağı gibi oldukça kalın uçlu.

nyx-jumbogözkalemi1

Yumuşacık bir yapıya sahip. Ben bu kalemi far yada far bazı olarak kullanmak yerine genelde alt kirpik diplerime yani gözlerimin içine uygulayıp gözlerimi daha büyük göstermek amacıyla kullanıyorum. Bazen kaş kemiğime yada göz pınarlarıma aydınlık bir görünüm vermek istediğim zamanlarda da güzel bir alternatif oluyor.

nyx-jumbogozkalemi-milk

NYX 604 numaralı Milk Lait Jumbo Göz Kalemi; mat ve beyaz bir renge sahip.  Pigmentasyonu oldukça yüksek. Kremsi bir yapıda olduğu için uygularken yağ gibi kayıp gidiyor. Kalıcılığı 4/5 saat kadar sürüyor. Sonrasında gözlerimden hafif hafif silinmeler başlıyor. Gün içerisinde tazelemek gerekiyor yani. Fiyatı 18,95 TL. NYX’in online satış sitesinden şuraya tıklayarak yada Boyner mağazalarından satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın