NYX HD Finishing Powder / Transparan Pudra

nyx-hd-finishing-powder

Merhaba güzel ailem. Yine, yeni bir NYX ürünüyle buradayım. Keşke tüm şehirlerde şubeleri olsa. Belki birgün bizlerin sesine kulak verir de ricamızı kırmazlar. 🙂 Bugün sizlere NYX’in High Definition isimli transparan yapıda sabitleme pudrasından bahsedeceğim.

nyx-high-definition-pudra

Yılbaşı öncesi NYX‘in online sitesinde farklı ürünlerden oluşan makyaj seti satın almıştım. 7 parçalık bir setti ve setin içerisinde bu güzellik de vardı. Ürün tam boy değil. Tam boyu 8.0 gram ve bendeki 3.3 gram. Ambalajı tüm NYX ambalajlarında olduğu gibi sade, şık ve kaliteli. Kompakt formda olması kullanımı da kolaylaştırıyor.

nyx-hdpudra

NYX HD pudra; makyaj bitiminde çizgilerin ve gözeneklerin görünümünü azaltmak ve mat bir sonuç almayı vaat ediyor. NYX HD pudranın Translucent, Banana ve Mint Green olmak üzere 3 çeşiti bulunuyor. Translucent isimli bendeki rengi; kabında bembeyaz görünüyor. Uygulandığında ise yarı saydam beyaz diyebileceğim şekilde duruyor. Hatta ürünü dağıtınca beyazlık yok denecek kadar az oluyor.

nyx-kozmetik

Ben bu tarz ürünleri genelde göz altımı sabitlemek için ve T bölgemdeki parlamayı önlemesi için kullanıyorum. Kullanırken fazla tozutma da yapmıyor. Pudranın yapısı oldukça ince. Ciltte ağırlık yapmıyor. Genelde göz altlarımda ve T bölgemde kullandığım için makyajımı güzel bir şekilde sabitliyor. Daha kusursuz bir görünüm sağlıyor. Tam boyu 29,95 TL’lik olan bu ürün denenmesi gereken sabitleme pudralarından olduğunu düşünüyorum.  Nyx’in online sitesinden şuraya tıklayarak yada Boyner mağazalarından satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın