Nyx Gotcha Covered Concealer

nyx-gotcha-covered-couvrance-totale-concealer

Merhaba güzel ailem. Bir kapatıcı canavarı olarak son aldığım ürünlerden biri Nyx‘in meşhur ”Gotcha Covered Concealer”ı oldu. Aynı zamanda waterproof yani suya dayanıklı özelliği olan bu kapatıcıyı uzunca bir zamandır merak ediyordum.

nyx-waterproof-concealer

Nyx Gotcha Covered Concealer‘ın bendeki ”02 numaralı Light Clair” rengi. 8 ml’lik bir tüpte. Minnacık birşey. 🙂

  • Çizgilenme yapmadan cilt kusurlarının ve renk tonu eşitsizliğinin görünümünü kapatmayı,
  • Hindistan cevizi yağı ile zenginleştirilmiş bu kapatıcı, cilde ışıltılı bir görünüm vermeyi vaat ediyor.

nyx-cosmeticsnyx

Kapatıcının bayağı yoğun ve ıslak bir yapısı var. Cildimde bıraktığı o ıslak görünüm harika. Fakat süngerle dağıtmak çok zor… Ben önce parmaklarımla dağıtıp sonrasında üzerinden süngerle geçiyorum. Her kapatıcı gibi sürdükten birkaç dakika sonra çizgilere birikme yapıyor.

nyx-kapatici

Görselde concealerın bendeki duruşunu görüyorsunuz. Üzerinden transparan pudrayla geçmeden çekene kadar akla karayı seçtim. Kapatıcıyı uyguladıktan sonra ıslak yapısından dolayı transparan pudra sürmek de zorlaşıyor. Sürünce yarı mat bir hale dönüşüyor. Ve çizgilere dolmaması için sürekli pudrayla tazelemek gerekiyor.

nyx-gotcha-covered-concealer

Tazelenmediği takdirde terlemişçesine çizgilere dolma yer yer silik bir görüntüye dönüşüyor. Islaklığı o kadar güzel ki bazen highlighter kullanmayı dahi unutuyorum. Ama bahsettiğim sebeplerden dolayı sanırım daha fazla kullanmaya devam edemeyeceğim… Fiyatı 30,00 TL. Online olarak satın almak isterseniz şuraya tıklayabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

Bir cevap yazın