NYX Born To Glow Liquid İlluminator / Likit Aydınlatıcı

nyx-borntoglow-liquid-illuminator

Merhaba güzel ailem. Bu yazımı okuyorsanız; muhtemelen highlighter sevdalısı bir hatun daha bulduk demektir. Makyajlarımızdaki o cazibesine, o güzel duruşuna hasta olduk. Vazgeçesimiz yok. NYX markasının Born To Glow isimli likit formdaki aydınlatıcısından bahsedeceğim bugün sizlere. Yılbaşı öncesi Nyx‘in online sitesinde farklı ürünlerden oluşan makyaj seti satın aldım. Setin içerisinde bu güzellik de vardı.

nyx-likitaydınlatıcı

4 renk seçeneği mevcut olan olan aydınlatıcının bendeki ”Sunbeam” rengi. Makyaj setinin içerisinde Sunbeam rengi vardı ve doğal olarak herhangi bir rengini seçme ihtimalimiz yoktu. Seçme ihtimalim olsaydı ”Gleam” sedefli altın şeftali rengine şans verirdim.

nyx-kozmetik

nyx-aydınlatıcı

Nyx Born To Glow Aydınlatıcı; pembe bir tüp içerisinde fakat tam boy ürün olmadığı için 13 ml’lik bir boyuta sahip. Zaten tam boyu da 18 ml çok büyük değil yani. Nyx Born To Glow, Nars’ın likit aydınlatıcısına muadil olarak gösteriliyor.

nyx-borntoglow

Aydınlatıcının Sunbeam rengini ”sedefli uçuk pembe” olarak tanımlayarak en doğrusunu yapmışlar. O kadar uçuk ki ürünü uyguladığınızda beyaza yakın oluyor nerdeyse. 🙂 İçerisinde yoğun olmayan hafif ışıltılar barındırıyor.

nyxkozmetik-nars

Nyx Born To Glow Aydınlatıcı ürün açıklamalarında makyaj bazı olarak da kullanılabildiği ifade ediliyor. Ben ürünü fondötenime karıştırıp uygulamayı daha çok seviyorum. Kalıcılığı da gayet iyi. Doğal bir görünüme sahip günlük makyajlarda kullanılabilecek tarzda bir aydınlatıcı. Kumral tenli olduğum için highlighter olarak kullandığımda rengini kendime pek yakıştıramıyorum. Renginin beyaz tenlilere daha çok yakışacağını düşünüyorum. Nyx’in online sitesinden şuraya tıklayarak yada Boyner mağazalarından satın alabilirsiniz.

Sevgilerimle…♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

2 comments

  1. ????

Bir cevap yazın