Nyc Big Bold Bronzer

nycbigbronzer

Merhaba ! Bugün sizlere Nyc markasının Big Bold isimli Bronzer’ından bahsedeceğim. Hem kontür, hemde yüzüme sıcaklık kazandırmak için güzel bir bronzer arayışındaydım ve Rimmel London Sun Shimmer ve New York Color Big Bold Bronzer arasında kararsızdım. Daha bir mat görüntü olsun isteyince Nyc Big Bold Bronzer’ı denemek istedim.

nycbigbronzer1

Bronzerın biri açık, biri koyu olmak üzere iki çeşiti var. Açık olanın adı ManhaTan, koyu olanın adı MetropoliTan. Ben buğday tenli olduğum için koyu olanı 602 MetropoliTanı aldım.

nycbigbronzer2

Bronzer gri alt tonlu koyu kahve tonlarında bir renge sahip. Mat yapıda ve içerisinde sim bulunmuyor. Yağsız ve mineralli içeriği olduğu için cildim doğal ve bronz bir görünüme sahip oluyor. Yalnız pigmentasyonu biraz zayıf. Allık olarak kullanılacağı zamanlarda tek fırça dokunuşu benim için yeterli olmuyor. Günlük kullanıma uygun bir bronzer.

nycbigbronzer3

Kontür yapacağım zamanlarda genellikle Real Techniques Bold Metals serisindeki Flat Contour/Düz Kontür fırçasıyla kullanıyorum. Bold Metals fırçalarım hakkındaki detaylı yazım için şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz.
Allık olarak kullanacağım zaman; yine Real Techniques Blush Brush/Allık fırçasıyla kullanıyorum. Blush Brushın detaylı yazısı için ise şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Her iki işlem için de uygun bir ürün olsa da, allık olarak kullanmayı daha çok seviyorum. Nyc Bronzer fiyatına göre oldukça iyi bir ürün. Kalıcılığı da gayet iyi. Çok az bir tozutma yapıyor. Fiyatı 11,90 TL.

Sevgilerimle.. ♥

 

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın