Note Lip Pencil / Dudak Kalemi – 02 Rose

NOTE-LİPPENCİL-02 ROSE (2)

Herkese merhaba! Rujlarımın kalıcılığını arttırmak ve dudak çevreme çizgi yapıp dudaklarımı daha düzgün ve rujlarımı daha kolay sürmek için dudak kalemleri kullanmayı seviyorum. Bugün sizlere Note markasına ait dudak kaleminden bahsedeceğim.

NOTE-LİPPENCİL-02 ROSE

Note Kozmetik’ten koleksiyonuma son eklenen ürün 02 numaralı rose dudak kalemi oldu. Daha önce Note Kozmetik’e ait kullandığım bir çok üründen memnun kaldığım için dudak kaleminden de memnun kalacağımı  almadan önce biliyordum. Yanılmamışım.

NOTE-LİPPENCİL-02 ROSE (1)

02 Rose dudak kalemi hafif turuncu alt tonlu kahvemsi, kiremitimsi bir renk. Yapısı yumuşak. Sürümü kolay ve dudaklarımın üzerinde yağ gibi kayıp sürülüyor. Tek başına kullanmayı da çok seviyorum. Kalıcılığı likit mat rujlar kadar olmasa da idare eder. Eksisi; tek sürümde ucunun çabucak bitmesi. Sürekli ucunu açmak zorunda kalmam. Yapısı yumuşak olduğu için normal diye düşünüyorum. Yinede sert uçlu yapıda olup sürerken dudaklarımı mahvetmesinden iyidir. Olsun o kadar. Fiyatına göre performansı çok iyi. Golden Rose Velvet Matte 16 Numaralı Rujumla ve Wet’n Wild Sand Storm Rujumla beraber kullanıyorum genellikle. Golden Rose Velvet Matte 16 Numaralı Ruj hakkındaki detaylı yazım için şuraya, Wet’n Wild Sand Storm Ruj hakkındaki detaylı yazım için ise şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz.  Fiyatı 5,00 TL.

Sevgilerimle… ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın