Note Jumbo Kalem Far / 08 Siyah

Güzel ailem hepinize merhaba! Bugün yaklaşık 1 aydır kullandığım Note Cosmetics Jumbo Kalem Farlardan 08 numara siyah rengini yorumlamaya geldim. Eyelinersız makyajlarımı tamamlayamayan ben 1-2 senedir özel günler haricinde eyeliner kullanmayı bıraktım. Bunu kirpiklerimi güzel uzatıp kıvıran iyi bir maskara ve siyah göz kalemine borçluyum. Bu kadar yıllık makyaj hayatımda kullandığım, kirpiklerimikavrayıp en iyi şekilde uzatan maskaramın linkini şuraya bırakıyorum. Tıklayarak okuyabilirsiniz.

note-cosmetics-siyah-goz-kalemi

Note Jumbo Kalem Farların birçok farklı rengi var. Ben far olarak kalem kullanmayı genel olarak zaten sevmiyorum tabii ki bu kalemi de far olarak değil de alt kirpik diplerime uygulamak için aldım. Bundan çok memnun kaldığım için yine kirpik diplerime kullanmak için kahverengisini de alıp denemeyi düşünüyorum.

note-cosmetics-siyah-goz-kalemi-08

Tombik bir kalem olan Note; ucu da ince değil haliyle. Bu sebepten kirpik diplerine sürerken taşabiliyor. Ucu da yumuşacık olduğu için dikkatli sürmek gerekiyor. Simsiyah rengi var. Gözleri sürekli sulanan biri olarak kalem asla akmıyor, dağılmıyor. Tüm gün boyunca sabit kalıyor. Hatta makyajımı temizleme yağlarıyla çıkardıktan sonra bile kulak çubuğu yardımıyla tüm kalıntıyı almak için uğraşıyorum.

note-jumbo-kalem-far

Tek üzücü noktası var ki; şuan heryerde bulunmuyor. Şuan Trendyol’da satıcı stoğu tekrar açmış. Buraya link ekliyorum. Düşünüyorsanız almayı bence hemen alın!♥

note-jumbo-kalem-far-08-siyah

Buraya kadar okuduysanız, teşekkür ederim. Umarım yazımı faydalı bulmuşsunuzdur. Beni yakından takip etmek isterseniz instagramdan esrauludag_ hesabımdan takip edebilirsiniz. Bir sonraki yazımı heyecanla yazmak için şimdilik küçük bir mola…☺

Hoşçakalın.♥

Bir cevap yazın