Note Full Coverage Concealer / Kapatıcı

Note Cosmetics Full Coverage Concealer

Merhaba ! Note Kozmetik‘e ait Full Coverage Concealer’dan bahsedeceğim sizlere bugün. İlk aldığım concealerdan memnun kalmayınca araştırmacı ruhum yine devreye girdi ve göz altlarım biraz sıkıntılı olduğu için hakkında bayağı bir övgü okuduğum bu concealerı aldım.

IMG_5549-e1453735280103-everglow

Benim kullandığım concealerın serinin en açık rengi; 01 Ivory. Sarı alt tonlu bir concealer ve biraz kalın bir yapısı var. Bu yüzden cilde uyguladıktan sonra hemen dağıtmak gerekiyor. İçerisindeki aplikatör sayesinde ürünü ne kadar uygulayabileceğimi kendim ayarlayabiliyorum. Cildimde kapatmam gereken bölgeleri güzel bir şekilde hem kapatmasını hem de aydınlık görünüm vermesini seviyorum. Göz çevremde herhangi bir kuruma problemine yol açmadı. Göz çizgilerime birazcık birikme  yapıyor. Fakat üzerine ince bir transparan pudra uygulayarak bu sorunu aza indirebiliyorum.


PicsArt_01-25-04.36.01


Fotoğrafta göz altlarımda sadece Note Conceaların uygulanmış hali var. Üzerine herhangi bir açık tonlu yada kapatıcı far uygulamadım. Ürünün vaadleri arasında ”Soya ve argan yağı içerdiği için göz çevresinin güneşten dolayı oluşabilecek lekelenmelere karşı korunmasına yardımcı olarak cildin yaşlanma sürecini azaltır.” ibaresi de yer alıyor. Fiyatı 24,00 TL.

Sevgilerimle ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın