Note Eyeshadow Pencil / Kalem Far – 02 Mink

Note Eyeshadow Pencıl / Note Kalem Far

Merhaba! Bugünkü yazım Note kalem far üzerine olacak. Note ürünlerini çok severek ve beğenerek kullanıyorum. Kalem farı ise Note koleksiyonuma ekleyip seve seve kullandığım ürünlerinden. Mağazada almak için denerken kolayca sürüldüğünü ve yumuşak bir yapıda olduğunu görünce çok kalıcı olmayacağını akıp gideceğini düşünmeme rağmen yinede beğenerek almıştım. Fakat kalem far tamamen beni şaşırttı. Gözlerime sürerken altına far bazı kullanmadığım halde ”Zınnkkk!” diye gözlerime yapışıyor ve makyajımı çıkarana kadar gözlerimden kıpırdamıyor.

IMG_5928

Bendeki kalem farın rengi 02 Mink. İçerisinde hafif ışıltılar bulunan gri alt tonlu kahvemsi bir renge sahip. Yumuşak yapısından dolayı uygularken kayıp gidiyor. Tek eksi yönü asansörlü formda olmaması. Kalemin ucu yumuşak ve kolay sürümlü olduğu için çabuk bitiyor ve sürekli kalemtraşla açmak durumunda kalıyorum.

Insta-image

Kalem farı göz kapaklarımda kullanmak yerine, genellikle göz altlarıma uyguluyorum. Böyle daha çok hoşuma gidiyor. Seriden diğer renkleri de denemek istiyorum. Fiyatı 20,00 TL… Sizin de bu seride deneyip memnun kaldığınız far varsa yorum olarak paylaşırsanız sevinirim.. ♥

Sevgilerimle ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın