Note Cosmetics Luminous Silk Compact Powder / Kompakt Pudra

note compact pudra (3)

Merhaba! Bugün Note Cosmetics Luminous Silk Compact Powder yani tam olarak açılımı ise aydınlatıcı etkili, ipeksi, sıkıştırılmış pudradan bahsedeceğim.

note compact pudra (4)

Buğday tenli olduğum için ”03 Medium Beige” rengini aldım.

note compact pudra (2)

Ambalajı; Note Kozmetik’in bütün ürünlerinde kullandığı gibi; siyah, şık ve kaliteli.

note compact pudra (5)

Note Kozmetik’e ait şimdiye kadar kullandığım bütün ürünlerini çok sevdim ve sevmeye devam ediyorum. Ama sevdiklerimin dahlinde maalesef bu pudra yer alamadı. Kapatıcılık oranı orta ve cilde ipeksi bir dokunuş bırakıyor. Buraya kadar herşey güzel. Fakat pudra sarı alt tonlu ve süngere ürünü aldığınız an o yoğun sarılığı görebiliyorsunuz. Sürdüğüm zaman sapsarı oluyor yüzüm. Bir kaç saat sonra birazcık renk oturuyor fakat yüzümdeki o sarılık tamamen geçmiyor. Sevemedim yani. Maalesef Note Kozmetik Bu Defa Olmamış!

note compact pudra (6)

Kapağında aynası ve alt kısmında Note yazan bir süngeri var.

note compact pudra (1)

İsterseniz içerisinde bulunan süngerle, isterseniz pudra fırçanızla ürünü uygulayabilirsiniz. Fakat ben pudralarımı genelde süngerle uygulamayı tercih ediyorum. Paraben içermiyor fakat çokta temiz içerikli bir ürün olduğunu söyleyemem. Artı özelliği; diğer Note ürünleri gibi argan yağlı ve cildi kurutmuyor. Fiyatı 37,90 TL.

Sevgilerimle… ♥

3 comments

  1. Bende buğdayım yazacaktım yanlış olmuş ?

    1. Merhaba tatlım pudranın rengini beğenmediğim için seni de yanlış yönlendirmek istemem. İstersen Note satış danışmanlarından yardım alıp tenine uygun rengi seçebilirsin. :*

  2. Merhaba bende burdayım ama açık değilim yani orta bu 3 numara bana olur mu sizce sizin teniniz de orta buğday mı

Bir cevap yazın