Note BB Krem

e05e6cdc-40e9-4ec2-bd5c-eb97b9b08aad

Merhaba Kızlar! Note Kozmetik‘e ait ne kadar ürün kullandıysam her birini ne kadar çok severek kullandığımı her fırsatta söylüyorum.  Gelelim Note BB Krem yorumlarıma. Şimdiye kadar kullandığım çoğu markanın BB Kremi yüzümde sivilce patlaması yaşattığı için bu ürünü de çekinerek aldım açıkçası. Hatta daha önce kullanıp memnun kalmadığım Rimmel London BB Krem hakkındaki yorumlarım için şuraya, Oriflame The One BB Krem hakkındaki yorumlarım için ise şuraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Note BB Krem ise şimdiye kadar kullandığım BB Kremlerin arasında en çok sevdiğim BB Krem oldu diyebilirim.

B

Ah bir de mağaza personelinin yanlış yönlendirmesi ve mağaza ışıkları beni yanıltması sonucu 02 numarasını almış olmasaydım bu ürün için kesinlikle tek olumsuz bir eleştirim olmayacaktı.

IMG_7741..........

Fakat maalesef  hiç beklemediğim bir şekilde kumral tenli olmama rağmen; cilt rengimden daha koyu durdu yüzümde. Note BB Krem piyasadaki diğer BB Kremlere oranla daha koyu renkli ve yoğun yapıda olup kapatıcılık oranı ortadan yükseğe doğru.

IMG_7757...............

Görselde elimin sağ tarafında BB Kremin uygulanmış hali var. Yüzümde koyuluğu daha bariz bir şekilde belli oluyor. Cildimde herhangi bir sivilce sorunu yada iritasyona sebep olmadı. Oldukça iyi nemlendirme yapısı var. Cildimle kısa sürede bütünleşip, renk eşitsizliklerini kapatıyor ve saatlerce sabit kalıyor. Yalnız ben bu bb kremi koyu renkli olduğu için sonbahar/kış aylarında kullanamadım.

note-bb-krem-oncesi-sonrasi

Yaz gelince deniz, kum, güneş üçlüsünün birleşimi sonucunda bronz cildimde bire bir uyum sağladı. Bundan sonra sonbahar/kış/ilkbahar 01 numarası, yaz mevsiminde bronzlaşınca 02 numarası favorim. 🙂 Fiyatı 25,00 TL. Özel günlerde genel olarak  %50 indirime giren bir marka olduğu için indirim zamanlarını da bekleyip alabilirsiniz.

Sevgilerimle… ♥

12 comments

 1. Mat bir bitisimi var acaba?

 2. Bende almak istiyorum ama 16 yaşındayım sizce yaşıma uygun olur mu????

  1. Aslında yaş itibariyle kozmetik ürünleri kullanmanızı tavsiye etmiyorum… O yuzden herhangi bir yorumda bulunmak istemem. Tercih sizin… :/

 3. Nerden temin edebilirim lütfen yardımcı olurmusunuz

  1. Rossmann Mağazaları’ndan satın alabilirsin canım 🙂 :*

   1. Çok çok sağoluuun siz hangi rossmandan aldınız çoğu yerde bulunmuyor♡♡

    1. Ben Ankara’dan aldım ama hangi avm hangi mağaza şuan tam olarak hatırlayamıyorum tatlım :/ Bu arada rica ederim ♥

 4. Yağlı citl yapısı için uygun mu?

  1. Karma cilt tipine sahip olduğum halde benim cildimde herhangi bir probleme yol açmadı. Tüm cilt tiplerine uygun olduğunu düşünüyorum canım…

 5. Cildimde sivilce yapmayan bir bb krem arayışındaydım çok bilgilendirici bir yazı olmuş.hemen gidip almalıyım bence teşekkür ederim 🙂

  1. Faydalı olduysa ne güzel… Rica ederim canım.

Bir cevap yazın