Note BB Concealer / Kapatıcı

IMG_6371.

Merhaba! Bugün size severek kullandığım Note BB Concealer/Kapatıcıdan bahsedeceğim. Note Kozmetik‘e ait şimdiye kadar kullandığım bütün ürünlerini çok severek kullandığımı her fırsatta söylüyorum.

IMG_7506.

Bendeki serinin en açık rengi; 01 Ivory. Daha önce yine Note Full Coverage Concealer’ı şuradaki yazımda yorumlamıştım. BB Concealerı kullanana kadar Full Coverage’ı çok seviyordum. Fakat BB Concealer Full Coverage’nin pabucunu dama attırdı. Dermatolojik olarak test edilmiş olan bu ürün aynı zamanda paraben ve parfüm içermiyor. Yapısından önce ambalajının şıklığı dikkat çekiyor.

IMG_7508.

Metal başlıklı olması, kullanırken göz altlarıma masaj yapıyor. Bazı zamanlarda göz altlarımda oluşan şişliklere iyi geliyor ve serinlik hissi veriyor. Yalnız sevmediğim yanı; tüpteki ürünü sıktığım zaman metal başlığından dolayı  çok fazla ürün geliyor. Bu sebepten çoğu zaman metal başlığını çıkarıp o şekilde kullanmayı tercih ediyorum.

Peki Ben Nasıl Uyguluyorum ?

Videoda da gördüğünüz gibi concelaer ince ve akışkan yapıda olup, göz altlarıma ”Zınnkkk!” diye sabitlenmiyor. Makyaj süngerleriyle ve fırçalarla oldukça kolay dağıtılıyor. Göz altlarımda yok denecek kadar az çizgilenme yapıyor. Ürünü uyguladıktan sonra pudrayla sabitliyorum. Çoğu zaman sabitlemeye ihtiyaç bile duymuyorum. İçeriğinde bulunan turunç kabuğu, üzüm, ayçiçek yağı ve buğday özleri sayesinde; göz çevresini korumaya, nemlendirmeye ve aydınlatmaya yardımcı oluyor. Göz altlarımı hiçbir şekilde kurutmuyor. Ürün aynı zamanda SPF 15 koruma faktörü içeriyor. Kuru ve karma cilt yapısına sahip olanların severek kullanacağını düşünüyorum. Fiyatı 25,00 TL. İndirim zamanlarında yakalarsanız çok makul bir fiyata bu güzelliğe sahip olabilirsiniz.

Sevgilerimle ♥

SHEIN -Your Online Fashion Dress

Bir cevap yazın